0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa

Ürün Kodu : S-10359
29,90 TL

Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa ile muhasebeci arkadaşınıza güzel bir hediye almış olacaksınız. Ya da muhasebe okuyan tanıdıklarınıza alabileceğiniz ve ona öğrencilik hayatında da destek olacak bu  kupayı ona hediye edebilirsiniz. Bu kahve kupası ile birlikte muhasebeci arkadaşlarınızın sabahları güne mükemmel başlamasını ve işlerini layıkıyla yapmalarını sağlayacaksınız. Ayrıca ürünün seramik kupa olması ise ayrı bir güzellik, sade ve şık desenli olan seramik kupa, ürünü oldukça kaliteli yapıyor.

Muhasebecilik ile ilgili ufak detayları üzerinde barındıran bu renkli kupa, sizleri muhasebecilerin gizemli dünyasına götürecek. Sevdikleriniz için doğum günü, yıldönümü gibi günlerde oldukça iyi bir hediye seçeneği olan bu kupa, onları çok sevindirecek!

Bildiğiniz üzere muhasebeciler günün her saati miktarlarla uğraşmak zorundadırlar, bu yüzden de sıklıkla uykuları gelir ve yorulurlar. Sizler de onların bu yorgunluklarına karşı bir önlem niteliğinde, hem de güzel bir jest olarak alacağınız bu muhasebeci kupası ile, onların gün içerisinde kahve içmelerini sağlayabilir ve günün geri kalab kısmını keyifli ve zihnde bir şekilde geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Ürünün seramik kupadan yapılması oldukça güzel bir artıyken aynı zamanda renkli içeriklere sahip olması da bir o kadar keyif verici. Kahvelerinizi kaliteli ellerde ve tamamen sağlıklı bir şekilde yudumlayabileceğiniz Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupa ile artık iş yerinde ve evde oldukça rahat edeceksiniz. Siz de bu ürünü beğendiyseniz hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.

Kişiye Özel Muhasebeci Temalı Seramik Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı ve Siyah

Yorum Yaz

Cangul k.
çok ıyi
Hızlı teslimat ve göründüğü gibi ozentili paketleme teşekkür ederim
08.11.2016
Feray .
Mukemmel
Hediye cokkk beğenildi çok tesekkurler emeğiniz e saglik
11.10.2016
buse k.
Çok beğendim, çok teşekkürler
29.09.2016
Eda u.
en kısa sürede teslim edildiği için tesekkür ederim.
18.07.2016
Tuğba Y.
Kupa hediye
Kupam sağlam ve ekranda gösterildiği gibiydi.
27.06.2016