Kişiye Özel Canlı Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-8316
224,90 TL

Kişiye özel minyatür seramik bonsai saksılarında canlı bitkilerle hazırlanmıştır . Aksesuarların tamamı özel tasarlanmıştır . Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır.Minyatür atlar ,banklar ve lambalarla bahçeniz zenginleştirilmiştir. Bonsai ağacının gölgesinde minyatür bir doğal yaşam oluşturulmuştur. Evinizin en güzel köşesinde ağırlıyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir . Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarınıda budamalısınız.

Kişiye Özel Minyatür Bonsai Bahçesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: Bonsai bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Saksı boyutları: 25x25x8 cm boyutlarında özel tasarım seramik saksı
  • Bonsai bakımı: iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanmalıdır.
  • Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

 

Yorum Yaz

Alptuğ .
Harika
Çoç tatlı bir ürün. Eşime hediye olarak gönderdim. Ambalajı harika yapılmış. Teşekkürler :)
12.10.2016
Naz .
Sorunsuz urun ve teslimat
Ürünü cok guzel paketlemissiniz ve hizli teslim edildi. Cok memnun kaldım.
29.06.2016
Can K.
Teşekkürler
Hızlı kargo ürün problemsiz hersey iyidi
04.06.2016
KENAN .
ürün çok güzeldi görselin aynısı çok mükemmel bir hediye oldu çok teşekkürler hediye sepeti ailesi :)
29.12.2015