Kişiye Özel Metal Çakı

Ürün Kodu : S-3047
29,90 TL

Farklı hediyelerden hoşlanan arkadaşınıza isme özel çok fonksiyonlu metal çakı hediye edebilirsiniz. Evde, piknikte işini kolaylaştıracak bu çakı üzerindeki yazılarda asla silinme olmayacaktır. İhtiyacınız olan birçok şeyi bir arada bulabileceğiniz kişiye özel çakı sadece sizin isminize özel olacak.

Sizinde arkadaşınızın böyle bir çakıya ihtiyacı varsa ona bir çakıdan daha fazlasını hediye edin ve ona özel tasarladığınız bu hediye ile sizi sürekli hatırlamasını sağlayın.

 

Kişiye Özel Metal Çakı'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kapalı konumda ölçüleri 9cm boy 2.5cm en 1.5cm derinliğindedir.
  • Paslanmaz parlak çelik üzerine lazer işleme yapılmaktadır.

Yorum Yaz

fadime a.
teşekkür
üç günde ürün elime geçti. hediye paketiniz çok şık. teşekkürler
16.12.2016
mehmet k.
teşekkür
Sipariş ettiğim çakı zamanında geldi. hediye paketi çok şık,çakı istediğimden daha kaliteli. yazı mükemmel.özellikle paketleme için tekrar teşekkür etmek istiyorum. zaten pakete bakınca işin ciddiyeti kendini gösteriyor.sizlerle ilk alışverişim bundan sonra benden hediye alacaklar çok şanslı.hayırlı alışverişler bol bereketli kazançlar dilerim. NOT: materyali bizden olmak üzere yazı yazma işini yapmanızı arzu ederdim. çünkü bazı zaman hediye edeceğim şeyler sizde olmuyor yada ben kendim özel yapıyorum. yazı yazdırmak anlamında sıkıntı çekiyorum.Acizane öneridir. mehmet kaygusuz/İstanbul
19.09.2016
Su .
Beklediğimden çok daha güzel ve kaliteli çıktı. Tavsiye ederim.
10.08.2016
Sibel Ç.
Memnuniyet
Aynı ürünü ikince kez sipariş verdm tam beklediğm gbi teşekkürler
05.04.2016
Sultan .
Güzel ürün teşekkürler hediye sepeti...
21.10.2015
Merve .
Beklediğimden çok daha kaliteli bir ürün.
18.06.2015