Kişiye Özel Lisanslı Galatasaray Kalemlik

Ürün Kodu : S-8449
34,90 TL

Okul hediyeleri olarak en özel ve kaliteli ürünleri bulabileceğiniz Hediye sepeti, çocukların keyifle kullanacağı en özel araç ve gereçleri sizlere sunuyor. Orijinal Lisanslı Galatasaray kalemliği ile takımınızı her yerde destekleyeceksiniz!

Kişiye Özel Lisanslı Galatasaray Kalemlik, sarı-kırmızı renklere olan sevgisi ile bildiğiniz oğlunuz için alabileceğiniz eşsiz bir hediye. Galatasaray fanatiği oğlunuzun keyifle kullanacağı bu orjinal kalemlik ile ona yıllarca severek kullanacağı bir okul hediyesi seçmiş olacaksınız. Kalitesi ve tasarımı ile oldukça hoş görünen Kişiye Özel Lisanslı Galatasaray Kalemlik'in kullanışlı tasarımı oğlunuza kullanım rahatlığı sunacaktır. Kalem, silgi, açacak vb. tüm okul araç-gereçlerini sığdırabileceği bu kalemlik ile fanatik kişiliğini her yerde belli edecektir.

Çocuğa okul hediyesi olarak veya doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek Kişiye Özel Lisanslı Galatasaray Kalemlik için acele edin ve siparişinizi verin. Çocuğunuz sizin gibi Galatasaray takımını destekliyor ise bu kalemlik onun aldığı en güzel hediyelerden biri olacaktır.

 

Kişiye Özel Lisanslı Galatasaray Kalemlik'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Lisanslı Galatasaray ürünüdür.
  • Özelleştirme çıkmayan kaliteli baskı tekniği ile uygulanır.