0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKişiye Özel İsimli Hediye Termos

Ürün Kodu : S-8540
64,90 TL

Yazın ya da kışın daima içecek ihtiyacımız vardır. Yazın serin içecekler tercih ettiğimiz gibi kışın da içimizi ısıtacak bizleri soğuğa karşı daha dirençli hale getirecek içecekler tercih ederiz. Ancak sıradan bir şişede taşıdığınız içecekleriniz ısısını kısa bir süre içinde kaybeder. İşte bu noktada sizi bu dertten kurtaracak ve içeceğiniz acaba soğudu mu ya da ısındı mı diye düşünmeden saatlerce aynı keyifle içmenizi sağlayacak Kişiye Özel İsimli Hediye Termos vazgeçilmeziniz olacaktır. Şık tasarımı ve kişiye özel hali ile göz dolduran termos özellikle bayanların keyifle kullanacakları bir üründür.

Evde, ofiste, kampta ya da piknikte daima ihtiyacınız olacak termosa Hediye Sepeti ile tek tıkla sahip olabilirsiniz. Artık bebek sahibi olan anneler de bebeklerinin mamalarını dışarıda da kendi malzemeleri ile hazırlamak adına yanlarında su taşımaktadır. Her an her yerde istediği sıcaklıkta su bulamayan annelerin de kurtarıcısı olacaktır. Geniş kapsamlı kullanımı ile ev hediyesi, ofis hediyesi hatta baby shower hediyesi olacak Kişiye Özel İsimli Hediye Termos'u sevdikleriniz için ya da kendiniz için satın almak için acele edin.

Kişiye Özel İsimli Hediye Termos'u satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

 • 400ml kapasiteye sahiptir
 • İçi ve dışı paslanmaz çelikten üretilmiştir.
 • Sıcak ya da soğuk olarak saatlerce muhafaza eden iç kaplamaya sahiptir.
 • Yorum Yaz

  Gonca .
  Super
  Kullanisli vecok guzel rengi var.
  27.09.2016
  Derya Ş.
  Çelik termos
  Sipariş verdiğim Çelik termos çok güzel.Çok hızlı ve istediğimden de güzel çıktı.
  13.05.2016
  SADIK T.
  Aynı gün içerisinde kargoya verilip, 1 gün içerisinde elimde olmasına çok şaşırdım açıkçası bu kadar hızlı bir önderim beklemiyordum teşekkürler.
  25.12.2015