Kişiye Özel İsim Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda

Ürün Kodu : S-10552
34,90 TL

Üstünde yer alan metal mıknatıslı kilidi ile sıradan ajanda modellerini unutturan harika bir ürün; Kişiye Özel İsim Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda.

Şirketinizin yıldönümünde çalışanlarınıza küçük bir kurumsal hediye vermek ve bu hediye ile onları ne kadar önemsediğinizi hissettirmek istiyorsanız tercihinizi kesinlikle bu ajandadan yana kullanmalısınız. Çünkü Kişiye Özel İsim Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda, lazer kazıma yöntemi ile üstüne yazılan isim ve soyisim sayesinde sıradanlıktan çıkarılıyor ve yine isim-soyismin altına yazılan ünvan sayesinde anlamlı bir hediyeye dönüştürülüyor. Erkeğe kurumsal hediye veya bayana kurumsal hediye olarak gönül rahatlığıyla hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel İsim Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda ile en doğru seçimi yapmış olacaksınız. Bu şık ajandayı çalışanlarınız severek kullanacaklar ve isimlerine özel olduğundan ömür boyu güzel bir anı olarak saklayacaklardır. İş yaşantılarında da keyifle kullanacakları bu ajandaya önemli bilgilerini, güncel notlarını ve randevularını yazacaklar çalışma masalarından ayırmayacaklardır. Farklı renk seçenekleri bulunan Kişiye Özel İsim Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda'yı erkeğe ya da bayana uygun olacak renkte hazırlatabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış.

Şirketinizin başarısını kutladığınız o özel günde çalışanlarınıza kurumsal hediye olarak sunabileceğiniz Kişiye Özel İsim Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda'yı isme özel hazırlatmak için tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi oluşturup tarafımıza iletmeniz olacaktır. Acele edin ve bu kullanışlı kurumsal hediyeyi kaçırmayın!

 

Kişiye Özel İsim Yazılı Hediye Kurumsal Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ajanda 18 cm x 24 cm ölçülerindedir.

Üstünde parlak metal mıknatıslı kilidi bulunmaktadır.

Ajandanın yan tarafında her kalem ebadına uyabilen kalem tutucu lastiği bulunmaktadır.

Ajanda da her gün için ayrı bir sayfa ayrılmıştır.

Kişiye Özel İsim Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda şık ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Yorum Yaz

SONGÜL E.
TEŞEKKÜR EDERİM
Sipariş vermiş olduğum ajandalar çok güzel beklediğim gibi. Teşekkür ederim.
26.12.2016