Kişiye Özel İsim Ve Tarih Yazı Shot Bardağı

Ürün Kodu : S-10634
39,90 TL

İçki kullanan sevgiliniz ya da eşiniz için tercih edebileceğiniz çok özel bir hediye önerimiz var! Sevdiğiniz insanla karşılıklı shot atmanızı sağlayacak müthiş bir set; Kişiye Özel İsim Ve Tarih Yazı Shot Bardağı.

Özel kutlamalarınıza eşlik edecek harika bir ürün olan bu shot bardakları ile içkinizi yudumlamak oldukça keyifli olacak. Şıklığı ile dikkat çeken cam bardakların üzerine yazılacak olan isimleriniz ve çok özel bir tarih bu shot bardaklarını sıradanlıktan çıkaracağı gibi sevgiliye alınabilecek en özel hediyelerden birine de dönüştürecektir. İçkilerini sıradan bir bardak yerine ismine özel bir bardaktan yudumlamak eminiz ki sevdiğiniz insanı da oldukça keyiflendirecek ve özel hissettirecektir. Mutluluk ile içeceğiniz içkilerinizi daha özel kılacak Kişiye Özel İsim Ve Tarih Yazı Shot Bardağı'nı yıldönümü kutlamanızda, doğum günü veya yılbaşı partinizde, başbaşa geçireceğiniz bir akşamda keyifle sevdiğiniz insana sunabilir, aşk dolu zamanlar geçirebilirsiniz.

Sevgiliye alınabilecek en sıradışı hediye ve en özel hediye olabilecek Kişiye Özel İsim Ve Tarih Yazı Shot Bardağı'nı isimleriniz ve çok özel bir tarihiniz ile hazırlatmak istiyorsanız eğer hemen Hediye Sepeti.com'dan siparişinizi oluşturup tarafımıza iletin. Bizde bu şık shot bardaklarını siz ve sevgiliniz için hazırlayalım. İçkilerinizi mutlulukla için, özel günlerinizin anlamını hediyeniz ile ikiye katlayın.

 

Kişiye Özel İsim Ve Tarih Yazı Shot Bardağını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Shot bardakları 2'li set olarak gönderilmektedir.
  • Üzerine lazer teknolojisi ile isim ve tarih kazınmaktadır.
  • Cama yapılan kazıma işlemi tamamen kalıcıdır.