0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKişiye Özel Haftanın Günleri Modu Kupası

Ürün Kodu : S-10667
29,90 TL

İş hayatına kendini kaptıranlar için haftanın ilk 5 günü felaket gibi geçerken geriye kalan iki gün şahane günler olarak adlandırılır. Çalışan biri için haftanın günleri bu şekilde ilginç bir tanı ile birbirlerinden ayrılırlar. Sendromlu gün olarak bilinen pazartesileri geçmek bilmezken salı, çarşamba, perşembe için pek bir şey söylenmez; cuma ve cumartesi tatilin geldiğini çağrıştırdığından çok sevilesi iki özel gündür. Çalışan insan topluluğunun günleri bu şekilde sıraladığından bizde haftanın 7 gününe özel belirlediğimiz modlarla harika bir ürün oluşturduk ve sizlerin beğenisine sunduk; Kişiye Özel Haftanın Günleri Modu Kupası.

İçi ve kulp kısmı farklı renkler ile detaylandırılıp sizlerin beğenisine sunulan bu kupa bardak haftanın 7 gününe özel belirlenen modlar ile dikkat çekiyor. Üzerindeki bu baskı kupayı sıradanlıktan çıkarırken yine üzerine yazılan isminiz ile size özel bir tasarım oluşturuyor. Evinizde tv karşısına geçip ayaklarınızı uzatıp kahve yudumlamak için kullanabileceğiniz bu renkli tasarım kupayı isterseniz ofisinizde de kullanabilirsiniz. Bu renkli ve eğlenceli kupa bardak ile sıcak veya soğuk içeceklerinizi yudumlamak eminiz ki çok keyifli olacaktır. Çay ya da kahve kupasının dışında çalışma masanızda kalemlik olarak da kullanabileceğiniz Kişiye Özel Haftanın Günleri Modu Kupası üzerindeki mod baskıları sizi yansıtırken bu eğlenceli kupayı nereden edindiğiniz de merak konusu olacak, iş yerinizde kullandığınız bu kupa bardak ile fark yaratacaksınız.

Kendi isminize göre hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel Haftanın Günleri Modu Kupası'nı mesai arkadaşınıza, annenize, babanıza, kardeşinize ya da sevgilinize özel olacak şekilde de hazırlatabilirsiniz. Emin olun ki hediyeniz çok beğenilecek ve büyük bir keyifle istenilen her yerde kullanılabilecektir. Kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

 

Kişiye Özel Haftanın Günleri Modu Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah