0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKişiye Özel Doğum Günü Kavanozu

Ürün Kodu : S-10120
49,90 TL

Kıymet verdiğiniz biricik dostunuzun doğum günü yaklaşıyor ve siz hala ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Hediye Sepeti olarak hazırladığımız bu tatlı hediyeye bayılacaksınız!

Hayatınızdaki yeri tartışılmaz olan arkadaşınızla geçirdiğiniz anların, anıların değeri oldukça fazladır. Böylesine değer verdiğiniz insan için yapacağınız şeyle onun sizi mutlu ettiği kadar mutlu etmelidir. Yıllar sonra bile hatırlanacak anılar bırakmak hem siz hem de arkadaşınız için çok özel mutluluklar olacaktır. Arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz Kişiye Özel Doğum Günü Kavanozu, aradan uzun yıllar geçse bile aynı heyecanla ve aynı mutlulukla hatırlanacak çok özel bir hediye. Kavanozun ön kısmına ve kapağına işlenecek isim ve mesajınız bu hediyeyi kalıcı bir armağana dönüştürecektir. Kavanoz içindeki rengarenk bonibon çikolatalar arkadaşınızın adeta bir çocuk gibi sevinmesini sağlayacaktır. Bu tatlı çikolataları afiyetle yedikten sonra ismine özel tasarlanan kavanozu bir ömür saklayacaktır.

Arkadaşınıza eşsiz mutluluklar yaşatmak adına hazırlatacağınız bu doğum günü hediyesi için elinizi çabuk tutun ve Kişiye Özel Doğum Günü Kavanozu'nu arkadaşınıza özel hazırlatın!

 

Kişiye Özel Doğum Günü Kavanozunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

13.5 Cm x 9.5 Cm ölçülerinde.

330 gr renkli bonbon çikolatalar bulunmaktadır.

Cam kilitli kovanoz.

Önünde ve kapak kısmında kişiselleştirme alanları.