Kişiye Özel Baget

Ürün Kodu : S-8321
39,90 TL

Vurmalı çalgıları çalmak için kullanılan ahşap malzemeden imal edilen bagetler şimdi hediye sepeti'nde isme özel... Özellikle bateri denildiğinde akla ilk gelen elbette bateriye hayat veren bagetlerdir.

Müzik tutkunu arkadaşa doğum günü hediyesi olarak düşüneceğiniz baget, baterisini çalarken aklına başka hiç bir şey gelmeyen arkadaşınızı mutlu edecektir. Müziği hayatının vazgeçilmez bir parçası olarak nitelendiren ve bateri çalarken tüm dünya ile ilişiğini kesen arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak hediye edeceğiniz isme özel bagetler ile her notada sizi hatırlayacaktır. Bateri çalıyorsanız ya da bateri çalan ve müzik tutkunu arkadaşlarınıza hediye almak istiyorsanız kişiye özel baget özel bir hediye olacaktır.

Orjinal ve kaliteli bir ürün olan kişiye özel bagetleri profesyonel bateri çalanlar kullanmaktan büyük zevk alacaklardır. 40.5 cm boyutunda ve masif ağaç olan bagetleri sevdiklerinize hediye etmek için daha fazla beklemeyin. Bateri tutkunu sevgilinize en anlamlı doğum günü hediyelerinden birisini hediye ederek ne kadar mutlu olacağına şahit olmalısınız.

Kişiye Özel Baget'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Masif ağaçtan üretilmiştir.
  • Naturel ağaç rengidir.
  • Profesyonel bir üründür.
  • Baget boyu 40.5 cm

Yorum Yaz

Minel Ç.
Henüz hediye aldığım kişiye hediye etmedim yani müzik olarak kullanım açısından nasıldır bilmiyorum ama pazar akşamı saat 1de sipariş verdim salı günü elimde oldu ve çok beğendim üzerine yazdığım not olsun paketlenişi kurdelesi her şeyi tam ve yerindeydi sipariş verirken tereddüt etmiştim ama memnun kaldım
21.12.2016
EDA A.
harikasınız
kesinlikle alışveriş yapılacak bir site. Tebrik ediyorum hediye sepeti ve ailesi. Hızınız, sunumunuz, ve çalıştığınız kargo (da) harika. Çok şeyler aldım. Hepsi de birbirinden muhteşem. Bayıldım gerçekten.
21.12.2016
Selda b.
Harikaaa :)
Beklediğimden güzeldi ürünüm. Çok teşekkürler, çok beğendim
06.12.2016
.
teşekkürler. yeniden bateri çalmaya başlayacak...
12.11.2015
MELİSA M.
ürün görünümünden daha güzel
12.11.2015