Kişiye Özel Ahşap Boyama Seti

Ürün Kodu : S-8533
79,90 TL

Çocuklarınızın hayal gücüne ve yaratıcılığına katkı sağlayacak, aklındakileri kağıda dökmelerinde büyük rol oynayacak harika bir ürün; Kişiye Özel Ahşap Boyama Seti.

Çocuğunuzun yaratıcı şeyler yaratmasını sağlayacak bu harika boya seti ile onun renkli dünyasını daha da renkli kılabilirsiniz. Kişiye Özel Ahşap Boyama Seti ile ona istediği her şeyi istediği renkte boyayabilme fırsatı sunabilirsiniz. İster boyama kitaplarını boyamak için isterlerse de istedikleri resimleri çizebilmez için kullanacakları bu eşsiz set onları mutlu etmeye yetecektir. Boyarken eğlenecekleri resimleri onların hayal dünyalarını yansıtacaktır.

Ahşap çantası içerisinde sunulan bu boyama seti hem sağlıklı kullanım hem de taşıma kolaylığı sunacaktır. Ahşap çantası üzerine işlenecek olan isim bu seti sadece çocuğunuza özel hale dönüştürecektir. Çcuğunuzu mutlu etmek adına alacağınız bu harika seti kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Kişiye Özel Ahşap Boyama Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
12 adet keçeli kalem
12 adet kurşun boya kalemi
12 adet pastel boya
12 adet yağlı pastel boya
12 renkli sulu boya
1 adet silgi
1 adet cetvel
1 adet kalem açacağı

29 cm x 22 cm x 4.5 cm ölçülerindedir.

Yorum Yaz

nilgül a.
Hızlı Teslimat
Ürün siparişini akşam üzeri vermeme rağmen ertesi gün teslimatı yapıldı ve üründe en küçük bir hata bile yoktu. Emeği geçenlere teşekkürler...
02.08.2016
Fatih K.
Kargo
Aldığım üründen gayet memnun kaldım. Çok hızlı elime ulaştı ama çalıştığınız kargo firmasını (aras kargo) değiştirmenizi tavsiye ederim çünkü ürünün paketi acayip bir şekilde hırpalanmıştı. Neyseki ürünü çok iyi paketlediğinizden dolayı ona bir zarar gelmemiş. Paketinden çıkarıp kendim tekrardan paketlemek zorunda kaldım. Allahtan ürünü hediye edeceğim kişiye doğrudan göndermemişim. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
28.07.2016