0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKırmızı Kutulu Yılbaşı Hediyesi Seti

Ürün Kodu : S-8599
44,90 TL

Yeni yılda da söylemeden olmaz dedik, yine yeniden seni seviyorum deyin istedik!! Kırmızı Kutulu Yılbaşı Hediyesi Seti modası geçmez, tüm zamanların en sevilen en kullanışlı hediyelerinden...

Sevgiliye hediye denilince akan sular durur. O özel hediyeyi bulmak için günlerce araştırma yapılır. Amaç sevgilinin kalbini tekrardan kazanacak o özel hediyeyi bulmaktır. Kırmızı Kutulu Yılbaşı Hediyesi Seti, sevgilinize yeni yıl hediyesi olarak verebileceğiniz çok özel hediye alternatifi. Birbirinden güzel ürünlerle dopdolu olan bu hediye sepeti ile aşkınızı pekiştirebilirsiniz. Kırmızı Kutulu Yılbaşı Hediyesi Seti içerisindeki hediyeler aşk dolu figürler ile detaylandırılıp yeni yıla yakışır romantik bir hediye haline getirilmiştir. Birden çok ürünün yer aldığı bu sepet ile birden çok hediye verme fırsatını yakalayın.

Sevgilinize vereceğiniz hediyenin, yeni yılda onun için dilediğiniz güzel dilekler kadar özel olmasını istiyorsanız Kırmızı Kutulu Yılbaşı Hediyesi Seti'ni biricik aşkınız için Hediye Sepeti'nden hemen alın.

 

Kırmızı Kutulu Yılbaşı Hediyesi Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Mutlu Yıllar yılbaşı süslemeli kırmızı kraft sandık içinde;
  • Seni seviyorum nakışlı el havlusu
  • Seni çok seviyorum porselen kupa bardak
  • Yılbaşı çanı süs ve zincir
  • Kırmızı ve pembe kumaş gül kokulu gül yaprakları bulunuyor.
Sepet kırmızı renkli tülle tüllenerek sunuluyor.
Tüllenmemiş sepet ölçüsü : 19 cm* 24 cm* 14 cm.