0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKırmızı Kalpler Tutan 65 Cm Kahverengi Peluş Ayı

Ürün Kodu : S-10521
114,90 TL

Yumuşacık, pofuduk peluş ayıcıkların en güzel modelleri şimdi Hediye Sepeti'nde! Tüm sevimliliği ile sevgilinize gitmeyi bekleyen bir ayıcık;Kırmızı Kalpler Tutan 65 Cm Kahverengi Peluş Ayı..

Sevgilinizi yaklaşan doğum gününde hediyeniz ile şaşırtmak, onu çocuklar gibi sevindirmek istiyorsanız tercihinizi Kırmızı Kalpler Tutan 65 Cm Kahverengi Peluş Ayı'dan yana kullanın. Sevgilinizi aldığı ilk andan itibaren mutluluktan havalara uçuracak bu sevimli ayı ile en doğru seçimi yaptığınızı göreceksiniz. Bu şirin kahverengi ayı sevgilinizin en yakın arkadaşı olurken ona film izlerken eşlik edecek veya uykusunda sarılacağı huzurlu bir arkadaş olarak her daim onunla olacaktır. Ayıcığa her baktığında içini tatlı bir huzur kaplayacak ve hediyenizin heyecanı ilk günkü gibi daim olacak.

Sizde sevgilinize bu doğum gününde romantik bir hediye yerine şirin mi şirin bir hediye vermek istiyorsanız tercihinizi Kırmızı Kalpler Tutan 65 Cm Kahverengi Peluş Ayı'dan yana kullanın ve onu çocukar gibi mutlu etmenin keyfini çıkarın. Kaçırmamak adına hemen sitemizden siparişinizi oluşturun.

 

Kırmızı Kalpler Tutan 65 Cm Kahverengi Peluş Ayı