Kimyacılara Özel Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-3189
24,90 TL

Elementler, bileşikler, karışık formüller, çeşit çeşit semboller ve deneylerle meşgul olan kimyager arkadaşlarınız için harika bir doğum günü hediyesi! Sevdiklerinize alacağınız hediyenin sıradanlıktan uzak olmasına dikkat ediyor ve ona hitap edebilecek hediye seçenekleri arıyorsanız kimya ile haşır neşir olan dostlarınız için özel olarak hazırlatabileceğiniz bu kişiye özel kupa muhteşem bir tercih olacak.

Üzerinde kimyager arkadaşınızı temsil edecek sembolüyle porselen kupa, isim detayıyla kişiselleştirilerek arkadaşınızı çok mutlu edecek. Kimyager erkek veya kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek kupa dostlarınızın çok hoşuna gidecek ve kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Bu hediyeyi laboratuvarda çalışmaya yeni  başlayan yakınlarınıza da destek amacıyla bir yeni iş hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Eğitim hayatınızda üzerinizde emeği bulunan Kimya öğretmeniniz için de kimya temalı hazırlanan isme özel bu hediyeden daha değerlisi olamaz. Öğretmeninize hitap etmesiyle çok etkileyecek isme özel kupa Öğretmenler Günü geldiğinde takdim edebileceğiniz harika bir seçenek. Öğretmeninizin emeklerine ufak bir teşekkür olarak sunacağınız bu özel hediye uzun süre akılda kalacak ve öğretmeninizin sık sık sizi anımsamasını sağlayacaktır. Kimyacılara özel kahve kupası onun iş yerinde severek kullanacağı bir eşyası haline gelecektir.

Kimya dersini seven ve eğitimini bu alanda sürdürmek isteyen öğrenciye hediye olarak da bu isme özel, kimya temalı porselen  kupayı tercih edebilirsiniz. Özel günlerde verilebilecek bu hediye etkileyici ve teşvik edici bir seçenek olacaktır.

Sevdiklerinizi etkileyecek kişiye özel kupanın üzerindeki yazılar süblimasyon tekniği ile şekillendirilmektedir. Bu da demek oluyor ki yazılar uzun seneler boyunca çıkmayacak, hediyeniz ilk günkü gibi kalacak. Sevdikleriniz aradan yıllar geçse de bu anlamlı hediye sayesinde sizi gülümseyerek hatırlayacak.

Kimyacılara Özel Kahve Kupası  Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

 

Yorum Yaz

Muhsin K.
çok teşekkür ederim 1 gün içinde siparişim geldi. yılbasına yetişti.
03.01.2016