Kayısı Şehri Malatya Tasarımlı Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10755
29,90 TL

Kayısının anavatanı Malatya'ya özel olarak tasarladığımız sıradışı bir tişört modelinizi sizlere sunuyoruz; Kayısı Şehri Malatya Tasarımlı Baskılı Tişört.

Sizde bilirsiniz ki Malatya denildiğinde akla ilk gelen kayısıdır. En leziz meyvelerimizden kayısının ana vatanı olarak bilinen Malatya'nın insanları da en az şehri kadar sıcak, sevecen. Sizin de Malatyalı bir arkadaşınız veya sevgiliniz varsa bu tasarım harikası tişörtümüz ile harika bir sürpriz yapabileceksiniz. Üzerindeki Malatya'ya özgü figürler Kayısı Şehri Malatya Tasarımlı Baskılı Tişört'ü sıradanlıktan çıkarırken memleketlerine olan sevgilerini de dışa yansıtmalarını sağlayacaktır. Evde giyebilecekleri Kayısı Şehri Malatya Tasarımlı Baskılı Tişört'ü isterlerse sokakta, caddede, yürüyüşte, okulda veya işte kısacası istedikleri her yerde rahatlıkla kullanabilirler. Tasarım tişörtümüz Malatyalı sevdiklerinize her giydiklerinde sizi hatırlatacak, bir Malatyalı olarak bulundukları her ortamda fark yaratmalarını sağlayacaktır. Sıradan bir hediye yerine manevi hediyelerden birini seçip en sevdiklerinize armağan etmeniz onlara verdiğiniz değerin yansıması olacak, arkadaşınızı veya sevgilinizi ne kadar çok önemsediğinizi ifade edecek. Üzerindeki baskısı ile yalnızca Malatya'ya özel olan Kayısı Şehri Malatya Tasarımlı Baskılı Tişört'ü bayana hediye olarak tercih edebileceğiniz gibi erkeğe hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

Siyah ve beyaz renk seçeneği bulunan Kayısı Şehri Malatya Tasarımlı Baskılı Tişört'ü sitemizden satın almak ve sürpriz bir hediye olarak en sevdiklerinizden sevgilinize veya en yakın arkadaşınıza armağan etmek istiyorsanız hemen özelleştirmelerinizi tamamlayıp bize iletin. Hediye Sepeti.com'un arkadaşa alınabilecek hediyelerkategorisini ve sevgiliye sürpriz hediyeler kategorisini incelemeden geçmeyin.

 

Kayısı Şehri Malatya Tasarımlı Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.