0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKastamonululara Hediye Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10752
29,90 TL

Küçük ama güzel şehirlerimizden Kastamonu'nun canayakın insanlarına harika bir sürprizimiz var! Tasarımı ile Kastamonu'ya gitmişcesine bir hisse kapılmanızı sağlayan şık bir ürün; Kastamonululara Hediye Baskılı Tişört.

İstediğiniz her yerde giyebileceğiniz bu tişört modelimiz ile okula, alışverişe, işe, yürüyüşe her yere gidebilirsiniz. Memleketinize olan bağlılığınızı ve sevginizi Kastamonululara Hediye Baskılı Tişört ile gören herkese rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Kastamonu'yu simgeleyen güzellikler ve eserler ile dikkat çeken baskısı sayesinde çok seveceğiniz bir tişört haline gelecek, dolabınızdaki sıradan tişört modelleriniz sahip olduğunuz rahat kesimli bu tişört sayesinde unutulacak. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunan Kastamonululara Hediye Baskılı Tişört'ü kendiniz için satın alabileceğiniz gibi Kastamonulu olan yakın arkadaşınıza veya sevgilinize de armağan edebilirsiniz. Memleketlerine özel böylesi değerli bir hediye almaları onlara kendilerini özel hissettireceği gibi bulundukları ortamlarda fark yaratmalarını da sağlayacaktır. Kastamonu şehrine özel olarak hazırlanan baskılı tişört modelimizi ister erkeğe hediye isterseniz de bayana hediye olarak tercih etmeniz mümkün. Basit bir armağan gibi görünse de üzerindeki baskısı ile manevi değeri yüksek bir hediyeye dönüşen Kastamonululara Hediye Baskılı Tişört ile kesinlikle doğru bir tercih yapacaksınız.

Kastamonu teması ile hazırlanıp hayata geçirilen Kastamonululara Hediye Baskılı Tişört'ü en sevdiğiniz arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak veya sürpriz bir hediye olarak sitemizden satın almak istiyorsanız hemen özelleştirmelerinizi tamamlayıp bize iletin. Renk ve beden isteğinize göre tasarlayacağımız bu tasarım harikası tişört ile Kastamonulu sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşayın.

 

Kastamonululara Hediye Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.