Kartal Logolu 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10538
34,90 TL

Sıradışı hediyelerden hoşlanan erkeğe ne hediye alınır? diye düşünmenize gerek yok! Çünkü Hediye Sepeti olarak erkeğe verilebilecek en güzel hediyeyi sizlere sunuyoruz; Kartal Logolu 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık.

Doğa meraklısı ve keşifçi beylere armağan edebileceğiniz bu matara anahtarlık onları keyiflendirecek bir hediye olacaktır. Üzerine lazer kazıma yöntemi ile kusursuz bir şekilde işlenecek isim ve soyisim ile ömürlük bir hediyeye dönüştürülen Kartal Logolu 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık sevgilinizin, babanızın, eşinizin veya yakın arkadaşınızın bir an olsun yanından ayırmayacağı bir aksesuar olacaktır. Her kullandıklarında da sizi sevgiyle anacaklarından şüpheniz olmasın. Hediyeyi verdiğiniz tarih üzerinden uzun bir zaman geçse bile Kartal Logolu 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık ilk günkü heyecanı ile hatırlanacak ve kullanılacaktır.

Kamp ve spor yapmayı seven sevgilinize, değerli babanıza, kıymetli eşinize veya yakın arkadaşınıza özel gün hediyesi olarak verebileceğiniz Kartal Logolu 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık'ı sevdiğiniz beylerin ismine ve soyismine özel hazırlatmak ve onlara armağan etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. En doğru hediye seçimi yaptığınızı o özel beylerin hediyeyi aldıkları ilk anda ne kadar çok mutlu olduklarını gördüğünüzde anlayacaksınız.

 

Kartal Logolu 2 OZ 60ml Matara Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Matara anahtarlık 7 cm x 4.5 cm ölçülerindedir.
  • 60 ml kapasiteye sahip Anahtarlık matara paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • Matara Anahtarlık içerisinde asitli içecek ve alkol konulabilmektedir.
  • Sızdırmaz kapak ve anahtarlık çengeli bulunmaktadır.
  • 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık özenli paketlemesi ile gönderilmektedir.