Karaman İline Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10753
29,90 TL

İç Anadolu Bölgesi'nin güzide şehirlerinden Karaman'ı es geçmek olmazdı tabii.. Karamanlı olan bir yakınıza, en yakın arkadaşınıza veya sevgilinize sıradışı bir hediye olarak sunabileceğiniz Karaman İline Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört şık ve rahat kesimi ile sitemizdeki yerini aldı!

Karaman denildiğinde akla ilk gelenler tasarım tişörtümüzün üzerindeki baskı ile hayata geçirildi. Erkeğe hediyeveya bayana hediye olarak hazırlatabileceğiniz Karaman İline Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört kullanışlı bir hediye olmasının dışında manevi hediyelerden de biri. Ömür boyu güzel bir anı olarak saklanacak bu tişörtün yaz günlerinde keyifle giyileceğinden de emin olmanızı isteriz. Çünkü Karamanlı biri için memleketine özel tasarlanmış bir tişört giymek eminiz ki onları oldukça gururlandıracaktır. Gerçek bir Karaman sevdalısı için bundan daha güzel bir hediye olmayacaktır. Günlük yaşamlarında giyebilecekleri Karaman İline Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört'ü evde, işte, okulda, caddede, yürüyüşte kısacası diledikleri her yerde keyifle kullanabilirler. Tasarım tişörtümüzün siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunduğundan dilediğiniz renkte ve dilediğiniz bedende istediğiniz kişi için rahatlıkla hazırlatabilirsiniz.

Unutulmayacak hediyelerden biri olabilecek Karaman İline Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört'ü Karamanlı dostlarınızdan birine yada sevdiğiniz insana özel olacak şekilde hazırlatmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun.

 

Karaman İline Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.