Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı

Ürün Kodu : S-10734
59,90 TL

Şirin olduğu kadar son derece romantik de bir hediye olabilecek Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı sevdiğiniz insanı şımartmak için harika bir hediye. En güzel hediyeler konusunda size birbirinden özel alternatifleri sunan Hediye Sepeti bu şirin ayıcığı da sevgilinize sürpriz bir hediye olarak sizlere sunuyor.

Şipşirin görüntüsü ile sevdiğiniz insanı kendine hayran bırakacak Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı beyaz yumuşacık dokusu ve elinde tuttuğu kalp ile oldukça hoş bir görüntüye sahip. Sevgilinizin en iyi arkadaşı olmaya aday bu sevimlilik abidesine sarıldığında size sarılırcasına mutlu olacak, huzur bulacaktır. Sevgiliye yapılacak küçük sürprizlerden biri olarak tercih edebileceğiniz Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı'yı biricik aşkınıza doğum günü hediyesi olarak verebilirsiniz. Dilerseniz yaklaşan yıldönümünüzde romantik doğum günü hediyelerinden biri olarak da tercih edebilirsiniz. Emin olun ki sevgiliniz seçtiğiniz bu şirin hediyeyi çok beğenecek, odasının en güzel köşesine veya yatağının baş ucuna yerleştirecektir.

Bayan sevgiliye hediye olarak satın alabileceğiniz Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı'yı Hediye Sepeti.com'dan satın almak ve sevdiğiniz insana sürpriz bir hediye olarak sunmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Aksi halde bu şirin hediye tükenebilir.

 

Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayıyı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı 45 cm boyundadır.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.