İstanbul Özel Hat Yazılı Tasarımlı Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10750
29,90 TL

İstanbul denildiğinde akla gelen birçok şey var. Eşsiz manzaraya sahip boğazı, eskimeyen tarihi eserleri, kuleleri, camileri, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz martıları.. Hepsi birbirinden özel bu güzellikler birçok üründe hayat buldu, İstanbul aşıklarına hitaben oldukça hoş hediyelere dönüştürüldü. Bizde Hediye Sepeti olarak İstanbul'un eşsiz güzelliğini ürünlerimizde değerlendirmek istedik ve sizler için İstanbul Özel Hat Yazılı Tasarımlı Baskılı Tişört'ü tasarladık.

Bir görsel sanat türü olarak bilinen hat sanatını bu tişört modelimiz üzerinde yeniden canlandırdık. Hat sanatı ile yazılıp estetik bir görüntüye kavuşturulan İstanbul baskısı ile oldukça hoş bir görünüm segileyen İstanbul Özel Hat Yazılı Tasarımlı Baskılı Tişört, bu şehre hayran olanların keyifle kullanacağı bir tişört. Evde, işte, okulda, yürüyüşte, caddede kısacası istenilen her yerde kullanıma uygun olacak İstanbul baskılı tişörtümüz sayesinde sevdikleriniz İstanbul'a olan sevdalarını gören herkese rahatlıkla ifade edebilecekler. Tişört üzerindeki İstanbul yazı baskısına birde İstanbul'u simgeleyen martı figürleri de eklenip benzersiz bir görüntüye kavuşturulmıştur. Kullanışlı olmasının dışında anlamlı hediyelerden biri de olabilecek İstanbul Özel Hat Yazılı Tasarımlı Baskılı Tişört sevdiklerinizi mutlu etmeye yetecek diye düşünüyoruz. Erkeğe hediye veya bayana hediye olarak gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz bu tasarım harikası tişört modelini dilerseniz bir İstanbul hayranı olarak kendiniz için de tercih edebilirsiniz.

İki farklı renk alternatifi bulunan İstanbul Özel Hat Yazılı Tasarımlı Baskılı Tişört'ü İstanbul'a hayranlığı ile bildiğiniz arkadaşınıza veya sevgilinize armağan etmek isterseniz tek yapmanız gereken Hediye Sepeti.com'dan siparişinizi tamamlayıp bize iletmeniz olacaktır. Unutulmayacak hediyelerden biri olabilecek bu tişört modelimiz ile yıllarca akıllarda kalmayı da garantileyeceksiniz.

 

İstanbul Özel Hat Yazılı Tasarımlı Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.