İsme Özel Türk Bayraklı 2017 Takvimi

Ürün Kodu : S-10662
24,90 TL

Sevdiklerinize yaklaşan yeni yılda muhteşem bir sürpriz yapabilmeniz adına İsme Özel Türk Bayraklı 2017 Takvimi'ni tasarladık ve sizlere sunduk! Bu takvim Türk Bayrağı tasarımı ile hem oldukça anlamlı hem de eşsiz bir hediye..

Her yeni yılda sahip olunan klasik takvim modellerinin aksine Türk Bayrağı tasarımı ve kişiye özel baskısıyla benzerlerini geride bırakan bu ürünümüz yeni bir yılın en güzel başlangıcı olabilir. Gireceğimiz yeni yılda sevdiklerinize uğur getirmesi için armağan edebileceğiniz İsme Özel Türk Bayraklı 2017 Takvimi evlerin duvarlarındaki yerini alacak tüm bir yıl boyunca ve hatta ondan sonrasında da asla o duvardan çıkarılmayacak. Çünkü bu takvimi benzersiz yapan bir değil birden fazla detay mevcut. Hem asil Türk Bayrağı görseline sahip olması hem de üzerine basılacak olan isim ya da aile ismi ile kişiye özel tasarlanması. Yeni yılda ailenize, yakınlarınıza, arkadaşlarınıza veya sevgilinize verebileceğiniz en güzel ve en anlamlı hediye kesinlikle İsme Özel Türk Bayraklı 2017 Takvimi olacaktır.

Yeni yıl hediyesinin dışında ev veya ofis hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz İsme Özel Türk Bayraklı 2017 Takvimi'ni dilerseniz kendi aileniz adına da hazırlatabilir evinizin en özel yerinde sergileyebilirsiniz. Anlamı ve kalıcılığı daim olacak bu hediyeyi seçtiğiniz için kesinlikle pişman olmayacağınızı söyleyebiliriz.

İsme Özel Türk Bayraklı 2017 Takvimi