İsme Özel Logolu Organizer Ajanda

Ürün Kodu : S-10598
34,90 TL

İşinde terfii eden yakın arkadaşınıza tebrik hediyesi olarak ne almayı düşünüyorsunuz? Yeni işinde başarılar dilerim demenin en güzel yolu olabilecek harika bir ürünü sizlere sunuyoruz; İsme Özel Logolu Organizer Ajanda.

Başarı basamaklarını emin adımlarla çıkan arkadaşınıza destek olduğunuzu vereceğiniz bu şık ve anlamlı hediye ile rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Küçük fakat anlamlı bu hediyeniz arkadaşınız tarafından ofis hayatında keyifle kullanılacak ve her kullanıldığında sizi hatırlatacak. Üzerine yazılacak olan isim soyisim ve harf baskılı logo ile sıradanlıktan çıkarılan bu ajanda ömürlük bir hediye olduğundan kalıcılığını bir ömür sürdürecektir. Yalnızca 2017 yılına ait olmasından ziyade 2017'den sonra da keyifle kullanılacak ve saklanacaktır. İsme Özel Logolu Organizer Ajanda içerisine arkadaşınız önemli bilgilerini not alacak, randevularını yazacak ve günlük notlarını kaydedecektir. Böylelikle yapılması ve hatırlanması gerekenler unutulmayacak, her şey zamanında yapılacaktır. Ofis hayatında arkadaşınızın işine fazlasıyla yarayacak İsme Özel Logolu Organizer Ajanda'nın kırmızı ve kahverengi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Yani istediğiniz renkte istediğiniz kişiye özel hazırlatabilirsiniz.

Bayana ya da erkeğe hediye olarak tercih edebileceğiniz İsme Özel Logolu Organizer Ajanda'yı kişiye özel bir hediyeye dönüştürmek oldukça basit! Şöyle ki; Hediye Sepeti'ne ajanda üzerine işleteceğiniz isim ve soyismi iletiyorsunuz ve hangi renk olacağına karar veriyorsunuz sonrası ise bize kalıyor. Yalnızca sevdiklerinize özel hazırlayacağımız bu ajanda ile anlamlı ve kullanışlı bir hediye vermenin keyfini sürebilirsiniz.

 

İsme Özel Logolu Organizer Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsme Özel Logolu Organizer Ajanda