0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comİsme Özel Kitap Ayracı

Ürün Kodu : S-8350
24,90 TL

Kuşkusuz kitap okuma alışkanlığı kazanılabilecek en iyi alışkanlıklardan birisidir. Okuduğu kitaplarda kendisini bulan ve sürekleyici hikayeler arasında keyifli anlar yaşayan arkadaşınıza kitabının arasında onu karşılayacak özel bir kitap ayracı hediye edin. İlginç doğum günü hediyelerinden hoşlanıyor iseniz metal plakadan oluşan, renkli baskı tekniği ile özelleştirilen kitap ayracını hediye edebilirsiniz.


Kitap okumak kişilik ile ilgili birçok olumlu özellik kazandırırken, kişiye farklı bakış açıları kazandırmaktadır. Ancak herkesin bildiği gibi bir kitabı bir günde bitirmek çoğu zaman mümkün olmadığı için nerede kaldığımızı işaretlemek adına kitap ayracı kurtarıcımız olmaktadır. Kitap okumaktan vazgeçmeyen arkadaşa hediye edeceğiniz kitap ayracı kişiye özel olduğu için arkadaşınızın kitap okurken aldığı keyfi arttıracaktır. Özel tasarıma sahip, son derece şık ve anlamlı olan kitap ayracı ile sevdiklerinizi mutlu edin. Okumayı çok seven, okuyan ya da üniversiteyi yeni kazanmış arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için kişiye özel olarak hazırlanan kitap ayracı hediye edeceğiniz herkesi mutlu edecektir. Metal yapısı kaliteli baskı tekniği ile uzun yıllara kullanılabilecektir.

İsme Özel Kitap Ayracı'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Metal malzeme.
  • 13.5 cm x 4 cm ölçülerinde.
  • Özel kalıcı baskı.

Yorum Yaz

Yunus D.
Gayet guzeldi
Fotograf kalitesi düşük cikar diye korkmustum ama iyi cikti. Farkli bi hediye araynlar icn tavsiye ederm.
25.03.2016
Ali K.
Ayrac icin yolladigim fotograf hakkinda bana donus yapip daha net bir fotograf yollayip yollayamacigimi sordugu icin (yolladigim fotografin net cikmayabilecegi hakkinda beni uyardigi icin) tesekkur ederim,guzel farkli kisiye ozel ve cok guzel insanlari mutlu eden bir hediye...
10.08.2015