0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comİsme Özel İmza Tasarımlı Ajanda

Ürün Kodu : S-10550
34,90 TL

Eminiz ki hepiniz seçtiğiniz hediyenin kalıcı olmasını ve sevdiklerinizi çok özel hissettirmesini istersiniz. Bunun dışında seçtiğiniz hediyenin onların işlerine yarayacak kullanışlı ürünlerde olması gereklidir. Bu tarzda bir ofis hediyesi arıyorsanız eğer şimdi sizlere harika bir ürün sunacağız; İsme Özel İmza Tasarımlı Ajanda.

Ofis hediyesi olarak alabileceğiniz bu ajandadan daha ideal bir hediye bulamayacağınızdan eminiz. Çünkü ofis yaşantısında sıklıkla kullanılan ajandalar tüm yıl boyunda aktif olarak kullanılır ve en önemli bilgilere, notlara ev sahipliği yapar. Mesai arkadaşınıza, sevgilinize, patronunuza veya yakın arkadaşınıza ofis hediyesi olarak sunabileceğiniz İsme Özel İmza Tasarımlı Ajanda'yı benzerlerinden ayıran bir özelliği var ki sevdiklerinizi özel hissettirecek ve kalıcı bir hediyeye dönüşecek.. Şöyle ki; şık ajandanın kapağı üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenecek isim ve soyisim bu hediyeyi sıradanlıktan çıkarıyor ve ömürlük bir hediyeye dönüştürüyor. İsme Özel İmza Tasarımlı Ajanda belli bir süre sonra kullanılmasa bile kişiye özel tasarımı sayesinde kalıcılığı bir ömür sürecek, güzel bir anı olarak daima saklanacaktır. Farklı renk seçenekleri bulunan İsme Özel İmza Tasarımlı Ajanda'yı erkeğe yeni iş hediyesi veya bayana yeni iş hediyesi olarak gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz gibi ofis hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

Yeni işe başlayan sevdiklerinize kullanışlı ve kalıcı bir armağan vermeyi planlıyorsanız İsme Özel İmza Tasarımlı Ajanda'yı kişiye özel hazırlatıp sitemizden hemen alın. Ofis hayatında çalışan biri olarak dilerseniz kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz.

 

İsme Özel İmza Tasarımlı Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ajanda 18 cm x 24 cm ölçülerindedir.

Üstünde parlak metal mıknatıslı kilidi bulunmaktadır.

Ajandanın yan tarafında her kalem ebadına uyabilen kalem tutucu lastiği bulunmaktadır.

Ajanda da her gün için ayrı bir sayfa ayrılmıştır.

İsme Özel İmza Tasarımlı Ajanda