İsme Özel Atatürk İmzalı İnce Ajanda

Ürün Kodu : S-10555
34,90 TL

Özel bilgilerinize, randevularınıza veya önemli notlarınıza ev sahipliği yapacak şık bir ajandaya sahip olma fikrine hayır demeyeceğinizi düşündük ve İsme Özel Atatürk İmzalı İnce Ajanda'yı beğeninize sunduk!

Bu ajandayı diğerlerinden ayıran öyle bir özelliği varki görmeye değer; ulu önderimiz Mustafa Kemal atatürk'ün benzersiz imzası ile anlamlı bir hale gelen ince ajanda yine üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenecek olan isim ve soyisminizle sıradanlıktan çıkarılıyor. Üstünde yer alan Atatürk imzası ile O'na olan aşkınızı her zaman her yerde rahatlıkla dile getirebiliyorsunuz. İş yaşantınızda keyifle kullanacağınız İsme Özel Atatürk İmzalı İnce Ajanda'yı dilerseniz evinizde de kullanabilir, günlük işlerinizi bu şık ajandaya not alıp organize edebilirsiniz. Gün gün ve tarih tarih yazabileceğiniz bilgileriniz ve randevularınız ile her işinizi zamanında ve yerinde yapmış olacaksınız. Ofis yaşantınızda ise İsme Özel Atatürk İmzalı İnce Ajanda içine yazacağınız bilgiler sayesinde ulaşmak istediğiniz bilgiye bir hareketle ulaşabileceksiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip bu ajandayı istediğiniz renkte tamamen zevkinize uygun olacak şekilde hazırlatabilirsiniz.

Ofisinizde veya evinizde kullanmanız için kendi adınıza hazırlatabileceğiniz İsme Özel Atatürk İmzalı İnce Ajanda'yı kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Dilerseniz bu anlamlı ürünü Atatürk aşığı sevdiklerinize ofis hediyesi veya yeni iş hediyesi olarak da sunabilir, ömür boyu saklayıp keyifle kullanacakları bir armağan verebilirsiniz.

 

İsme Özel Atatürk İmzalı İnce Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ajanda 20 cm x 27 cm ölçülerindedir.

İsme Özel Atatürk İmzalı İnce Ajanda şık ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.