0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comİsimli Yazılı Organizer Hediye Ajanda

Ürün Kodu : S-10592
34,90 TL

Ofis hayatında çalışan herkes iyi bilir ki ofis masalarında en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri ajandalardır. Günlük programların, önemli bilgilerin ya da kısa notların yazıldığı ajandalar adeta birer hayat kurtarıcıdır. Çalışan herkes bu ajandaları çalışma masalarından ayırmadıkları gibi yanlarında da taşıyabilirler. Bizde Hediye Fabrikası olarak ofis hayatında çalışan sevdiklerinize kullanışlı bir hediye vermeniz için İsimli Yazılı Organizer Hediye Ajanda'yı hazırladık ve sizlere sunduk. Arkadaşa armağan edilebilecek kullanışlı bir iş hediyesi için harika bir seçim olabilecek bu ajandayı benzerlerinden ayıran bir tek özelliği var ki o da üzerine yazılan isim ve soyisimle kişiye özel hale dönüştürülmesidir. Bu işlem lazer kazıma tekniği ile kurusrsuz bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle ajanda üzerine işlenecek isim asla silinmeyecektir. İster mesai arkadaşlarınız için isterseniz de yeni bir işe başlayan sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz İsimli Yazılı Organizer Hediye Ajanda ile en doğru seçimi yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü iş hayatında sıklıkla ihtiyaç duyulacak bu isme özel ajanda büyük bir keyifle kullanılacak ve belli bir süre sonra kullanılmasa bile üzerindeki kişiselleştirme sebebiyle ömür boyu saklanacaktır. Güzel bir anı niteliği taşıyan İsimli Yazılı Organizer Hediye Ajanda hediye edeceğiniz dostlarınızın kendilerini özel hissetmelerinde de etkili olacaktır diyebiliriz. Hem özel hissedecekler hem de onlara verdiğiniz değeri gözleri ile göreceklerdir.

Hem oldukça kullanışlı hem de kalıcı bir hediye olabilecek İsimli Yazılı Organizer Hediye Ajanda'yı en sevdiklerinizin isimlerine özel hazırlatmak ve onlara iş hediyesi olarak vermek istiyorsanız tek yapacağınız şey Hediye Sepeti'nden siparişinizi vermeniz. Acele etmeniz durumunda bu kullanışlı ve kişiye özel hediyeyi kaçırmazsınız!

 

İsimli Yazılı Organizer Hediye Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsimli Yazılı Organizer Hediye Ajanda 15 x 24 cm dir.
  • Ajanda Kaliteli desenli suni deri kaplıdır.
  • Aynı renk kalem tutma bölümü bulunmaktadır.
  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmişti ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.
  • İsimli Yazılı Organizer Hediye Ajandanın içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.