0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comİsimli Dudak Bıyık Kol Saati Modeli

Ürün Kodu : S-10544
89,90 TL

Hayatınızın en özel yerine sahip sevgilinize doğum günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz harika bir tasarımı sizlere sunuyoruz; İsimli Dudak Bıyık Kol Saati Modeli.

Sevgiliye hediye olarak farklı ve tamamen ona özel olacak bir armağan seçmeyi düşünüyorsanız hediye listenizde en başa ekleyebileceğiniz bu kişiye özel kol saatleri ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü istediğiniz renkteki kordon ile hazırlatabileceğiniz bu tasarım kol saatlerinin kasa kısmı tamamen sizin isimleriniz ve bıyık/dudak görseli ile hazırlanacaktır. Aşkınızı dışa yansıtmada en büyük etken haline gelecek isme özel kol saatleri sayesinde aşkınızın ne kadar büyük olduğunu herkes anlayabilecektir. Günlük yaşamda keyifle kullanacağınızdan emin olduğumuz erkek ve bayan kol saati oldukça şık bir ürün olduğundan istediğiniz her kombine rahatlıkla uyum sağlayacak, şıklığınıza şıklık katacaktır. Kız arakadaşınız veya erkek arkadaşınız için oldukça romantik aynı zamanda da kullanışlı bir armağan seçmeyi planlıyorsanız isimlerinizle aşk dolu bir tasarıma dönüşecek İsimli Dudak Bıyık Kol Saati Modeli'ni mutlaka tercih etmelisiniz! Emin olun ki hediyeniz biricik aşkınız tarafından çok beğenilecek, zamana bakmak bu şık saatler ile daha keyifli olacaktır.

Sevgilinizin sürekli sizi düşünmesini ve aklından asla çıkarmamasını sağlayacak İsimli Dudak Bıyık Kol Saati Modeli'ni özel gün hediyesi olarak sevgiliniz ve sizin adınıza hazırlatmak ve ona sunmak istiyorsanız yapacağınız şey Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturmak olacaktır. Elinizi çabuk tuttuğunuz takdirde bu romantik hediyeye hemen sahip olabilirsiniz.

 

İsimli Dudak Bıyık Kol Saati Modelini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Erkek kol saatinin ölçüsü 4 cm

Bayan kol saatinin ölçüsü 3.5 cm

Saat kasası renkleri modele göre farklılık göstermektedir.

Kaliteli canlı baskısı ile sevdiğinizin ismi uzun yıllar hep yanınızda olacak.

İsimli Dudak Bıyık Kol Saati Modeli özenli paketlemesi ile şık kutusu ile gönderilecektir.