İsim Yazılı Renkli Balonlu Aşık Çift 4lü Çorap Seti

Ürün Kodu : S-10569
49,90 TL

Erkek arkadaşınıza sıradışı bir doğum günü hediyesi vermeyi istiyorsanız işte karşınızda farklı ve ilginç bir hediye alternatifi; İsim Yazılı Renkli Balonlu Aşık Çift Çorabı.

5 farklı renk seçeneğinden dilediğinizi seçip sevgiliniz ve kendiniz için dilediğiniz renkte hazırlatabileceğiniz bu çoraplar sevimli baskıları ile dikkat çekiyor. Çift çorabın birinde erkek figürü bulunurken diğerinde kız figürü bulunuyor. Balonlarla ve kalplerle renkli ve romantik bir görünüm kazanan bu baskı sayesinde İsim Yazılı Renkli Balonlu Aşık Çift Çorabı sıradan çorap modellerini geride bırakıyor. Erkek sevgiliye hediye olarak satın alabileceğiniz bu çift çoraplarını sıklıkla çorabının tekini kaybeden sevgilinizin özenle saklacağından ve kullanacağından emin olabilirsiniz. Üzerine yapılan özelleştirmeler ile tamamen size özel hazırlanacak İsim Yazılı Renkli Balonlu Aşık Çift Çorabı sayesinde aşkınızı ve sevginizi ilginç bir şekilde dile getirebileceksiniz.

Sevgilinizi şaşkınlığa uğratacak romantik baskılı bu çift çoraplarının keyifle kullanılacağından emin olabilirsiniz. Erkek arkadaşınıza sürpriz bir hediye olarak ya da doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz İsim Yazılı Renkli Balonlu Aşık Çift Çorabı'nı isimlerinize özel hazırlatmak ve sitemizden uygun fırsatlar ile satın almak istiyorsanız acele etmenizi öneririz.

 

İsim Yazılı Renkli Balonlu Aşık Çift 4lü Çorap Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsim Yazılı Renkli Balonlu Aşık Çift Çorabı