İsim Yazılı Oval Bambu Fırça Tarak

Ürün Kodu : S-10154
34,90 TL

Bayana hediye ne alınır? dediğinizi duyar gibiyiz. İşte size harika bir hediye alternatifi; İsim Yazılı Oval Bambu Fırça Tarak..

Taraktan hediye mi olur? demeyin! Üzerine yazılan isimle kişiselleştirilebilen bu özel bambu tarak bayanlara kendini özel hissettirecek harika bir hediye alternatifi olacaktır. Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri haline gelen taraklar hemen hemen hergün kullanılan, çantalarda sıklıkla bulundurulan aksesuarlardan biri. Böylelikle İsim Yazılı Oval Bambu Fırça Tarak ile hem çok özel hem de oldukça kullanışlı bir hediye seçimi yapmış olacaksınız. İsme özel hazırlanan bu kaliteli tarağı ister anneye hediye, ister sevgiliye hediye, isterseniz de bayan arkadaşa hediye olarak tercih edebilirsiniz. Keyifle kullanacakları İsim Yazılı Oval Bambu Fırça Tarak ile sevgiyle hatırlanabilirsiniz.

Bayana doğum günü hediyesi olarak veya diğer özel günlere hediye olarak tercih edilebilecek İsim Yazılı Oval Bambu Fırça Tarak için elinizi çabuk tutun ve siparişinizi hemen oluşturun. Üzerine yazılmasını istediğiniz ismi bize iletin bizde bu çok özel hediyeyi sizin için hazırlayalım.

 

İsim Yazılı Oval Bambu Fırça Tarağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 22 cm x 8 cm
  • Doğal bambu ağaç
  • Fırça ve taraf seçeneği