0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comİsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusu

Ürün Kodu : S-10505
34,90 TL

Kullanışlı ve bir o kadarda iddialı bir okul hediyesine ne dersiniz? İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusu tam da bu amaçla tasarlanan harika bir ürün!

Okulların açılmasına az bir zaman kala yeni okula başlayacak olan minikleri motive etmek amacıyla onlara küçük fakat okul hayatlarında keyifle kullanabilecekleri bir hediye vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Fanatik Fenerbahçeli miniklerin aklını başından alacak bir okul hediyesi olabilecek İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusu, Fenerbahçe'nin lisanslı ürünü olup arması ve yazı detayları ile hoş bir görünüm sergilemektedir. Ve yine üzerine hediye edeceğiniz miniğin isminin işlenmesiyle hem kişiye özel bir hediye hem de fanatik bir hediye olacaktır. Okulda keyifle kullanacakları Fenerbahçe tasarımlı kalemliğin içine kalem, silgi, kalemtraş gibi tüm okul araç-gereçlerini sığdırabilecekler. Kaliteli dokusu ve sağlam yapısı sayesinde de uzun yıllar boyunca kullanabilecekler.

Okula yeni başlayan miniklere okul hediyesi olarak satın alabileceğiniz İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusu'nu erkek ya da kız çocuklar için tercih edebilirsiniz. Okul hediyesinin dışında doğum günü hediyesi olarak da tercih etmeniz mümkün. Kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var!

 

İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Lisanslı Fenerbahçe ürünüdür.
  • Özelleştirme çıkmayan kaliteli baskı tekniği ile uygulanır.
  • 2 fermuarlı bölme yeri
  • 20 cm x 10 cm x 5 cm ölçülerinde