0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comİsim Yazılı Deri Termo Ajanda

Ürün Kodu : S-10594
34,90 TL

En yakın arkadaşınıza armağan edebileceğiniz kullanışlı ve sıradışı bir iş hediyesi mi arıyorsunuz? O halde bu önerimiz kesinlikle aradığınız şey! Lazer kazıma tekniği ile üzerine işlenen isim ve soyisim sayesinde kişiye özel bir iş hediyesine dönüştürülen İsim Yazılı Deri Termo Ajanda..

Bayana iş hediyesi ya da erkeğe iş hediyesi olarak satın alabileceğiniz bu ajandayı istediğiniz isim ve soyisim ile hazırlatmanız mümkün. Taba ve mavi renk olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunan İsim Yazılı Deri Termo Ajanda'yı istediğiniz renkte ve istediğiniz isimde hazırlatmak oldukça basit bir işlem. Şöyle ki; Hediye Sepeti.com'dan sipariş oluştur kısmına geldikten sonra özelleştirme bilgilerinizi giriyor ve istediğiniz renkteki ajandayı seçiyorsunuz sonrasında siparişinizi tamamlayıp tarafımıza iletiyorsunuz. Kapınıza kadar gelen bu hediyeyi en yakın arkadaşınıza iş hediyesi olarak sunduğunuzda yaşayacağı mutluluğu az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Sıradan bir ajandayı üzerine işlediğimiz isim ve soyisim ile anlamlı bir hediyeye dönüştürdüğümüz vakit hem sevdiklerinizi mutlu etmiş olacağız hem de onları mutlu gördüğünüz için sizi.

Sizde yeni bir işe başlayan en yakın arkadaşınıza kalıcı ve kullanışlı bir iş hediyesi vermek istiyorsanız Hediye Sepeti olarak tasarladığımız İsim Yazılı Deri Termo Ajanda'yı hemen hazırlatın, satın alın. Ofis hayatında çalışan biri olarak dilerseniz kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz.

 

İsim Yazılı Deri Termo Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Deri termo ajanda kahverengi ve lacivert olmak üzere 2 modeli bulunmaktadır.
  • Ajandanın açılmaması için mıknatıslı kilit sistemi bulunmaktadır.
  • İsim yazılı ajanda rahat kullanım için 24.5 x 16.5 cm ölçülerindedir.
  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmişti ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.
  • İsim yazılı termo ajanda içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.