0212 985 02 55destek@hediyesepeti.com



İsim Yazılı Çanta Askısı Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10472
24,90 TL

Bayanlar için harika bir ürün; İsim Yazılı Çanta Askısı Anahtarlık. Artık gittiğiniz yerlerde çantalarınızı bir köşeye atmayacak, oturduğunuz masaya rahatlıkla asabileceksiniz!

Şık tasarımının dışında kullanışlı dizaynı ile de dikkat çeken bu anahtarlık bir bayan olarak keyifle kullanacağınız aksesuarlardan. Hem anahtarlarınızı biraraya toplayacak hem de kafe, restaurant gibi gittiğiniz yerlerde çantanızı oturduğunuz masaya asmanızı sağlayacak. En özel aksesuarlarınızın arasında yerini alacak bu tasarım harikası ürüne bayılacağınızdan eminiz. Çünkü biliriz ki bayanlar için çantaları oldukça değerlidir. Kendinizi bu sayfada bulduğunuza göre eminiz ki sizde çantasını özenle kullanan ve koruyanlardan birisiniz ve çantalarınıza oldukça özen gösteriyorsunuz. O halde İsim Yazılı Çanta Askısı Anahtarlık ile doğru bir seçim yapacağınızdan emin olabilirsiniz! Üstelik bu anahtarlık üzerine yazılacak olan isminiz ile tamamen size özel hazırlanacak. İsiminize özel bir aksesuara sahip olmak sizi de keyiflendirir öyle değil mi?

Vazgeçilmez ve en özel aksesuarlarınız arasında yerini alacak İsim Yazılı Çanta Askısı Anahtarlık'ı yalnızca kendiniz için değil anneniz veya en yakın arkadaşınız için de satın alabilirsiniz. Tasarım anahtarlığımız ile onlara hem kullanışlı hem de kişiye özel bir hediye verebilirsiniz.

 

İsim Yazılı Çanta Askısı Anahtarlığı Satın Almadn Önce Bilmeniz Gerekenler:

Toplam ölçüleri 9 cm x 3 cm

İsim yazılabilr alan 5 cm x 1 cm

Anahtar halkası 3 cm x 3 cm

Paslanmaz metal malzemeden imal edilmiştir.

İsim Yazılı Çanta Tutucu Anahtarlık çanta tutma özelliği sayesinde çantanızı yere yada masa üstüne koymak zorunda kalmayacaksınız.