0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comİsim Yazılı Aşık Sevgililer Tişörtü

Ürün Kodu : S-10237
49,90 TL

Sevgilinize olan bağlılığınızı ve sadakatinizi ona ve dışarıya yansıtabileceğiniz harika bir hediye alternatifi; İsim Yazılı Aşık Sevgililer Tişörtü.

Sevgilinizle tanıştığınız o ilk günün yıldönümünde veya her yıl düzenli olarak kutladığınız sevgililer gününde ona verdiğiniz klasik hediyelerden sıkıldıysanız ve sevginizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir hediye arıyorsanız İsim Yazılı Aşık Sevgililer Tişörtü ile isabetli bir seçim yapabilirsiniz. Üzerindeki romantik çift figürü ile aranızdaki o muhteşem bağı ve sevgiyi yansıtacak bu tişörtler ile tüm dikkatlerin sizde olması kaçınılmaz. Aşık Sevgililer Tişörtü'nün üzerine işlenecek isimleriniz bu tişörtleri sade ve sadece size özel hale dönüştürüyor. Böylesine ilginç ve sıradışı bir hediye almak eminiz ki sevgilinizi de büyük şaşkınlığa uğratacaktır.

Özel günlerinizin anlamına anlam katmak amacıyla tercih edebileceğiniz İsim Yazılı Aşık Sevgililer Tişörtü kaçırmamak istiyorsanız isimlerinizi, renk ve beden seçiminizi hemen bize iletin bizde bu harika tasarımları sizin için hazırlayalım.

 

İsim Yazılı Aşık Sevgililer Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.