İsim Ve Tarih Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda

Ürün Kodu : S-10549
34,90 TL

Ofislerde en çok ihtiyaç duyulan eşyalardan birinin ajandalar olduğunu düşünürsek ofis hediyesi olarak veya yeni iş hediyesi olarak çalışanlarınıza armağan edebileceğiniz en ideal seçim kullanışlı ve şık ajandalar olacaktır.

Hediye Sepeti olarak sizlere sunduğumuz İsim Ve Tarih Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda, çalışanlarınıza özel günlerinizde veya kutlamalarınızda armağan edebileceğiniz harika bir ürün. Ofis yaşantısında sıklıkla ve keyifle kullanılacak bu ajanda önemli bilgilere, günlük notlara veya randevulara ev sahipliği yapacaktır. Ajanda üzerine lazer kazıma işlemi ile yazılacak isim-soyisim ve tarih sayesinde kusursuz bir görüntüye kavuşturulacak Hediye Kurumsal Ajanda kişiye özel hazırlandığından çalışanlarınızın kendilerini özel hissetmesinde etkili olacak ve iş veren olarak çalışanlarınıza değer verdiğinizi gösterecektir. Çlışanlarınız bu ajandaları belli bir süre sonra kullanmasalar bile güzel bir anı olarak daima saklayacaklardır. Farklı renk seçenkleri bulunan İsim Ve Tarih Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda'yı bayana kurumsal hediye veya erkeğe kurumsal hediye olarak dilediğiniz renkte hazırlatabilirsiniz.

İş veren olarak özel kutlamalarınızda veya şirket yıldönümlerinizde çalışanlarınıza armağan edebileceğiniz İsim Ve Tarih Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda'yı kişiye özel hazırlatmak istiyorsanız acele etmenizi öneririz. aksi halde bu şık ve kullanışlı ürün tükenebilir.

 

İsim Ve Tarih Yazılı Hediye Kurumsal Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ajanda 18 cm x 24 cm ölçülerindedir.

Üstünde parlak metal mıknatıslı kilidi bulunmaktadır.

Ajandanın yan tarafında her kalem ebadına uyabilen kalem tutucu lastiği bulunmaktadır.

Ajanda da her gün için ayrı bir sayfa ayrılmıştır.

İsim Ve Tarih Yazılı Hediye Kurumsal Ajanda

Yorum Yaz

Öykü .
Çok Güzel!
Bu siteden ilk alışverişimi yaptım ve ajandaları sevip cidden kullanan biri olarak aldığım üründen çok memnunum. Oldukça kaliteli görüntüsünün yanında isim kısmı özel hissettiriyor. Haftasonu kısımları aynı sayfada olmasa daha iyi olabilirdi. Ürünün kalem için yeri var, yanında küçük bir kalem hediye etseniz de fena olmazdı hani. Kargo zamanında ve eksiksiz teslim etti. Genel olarak memnun kaldım. Teşekkürler.
27.12.2016