0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comİsim Tarih Yazılı Bayan Erkek Kol Saati

Ürün Kodu : S-10542
89,90 TL

Önemli günler için eşsiz bir hediye alternatifi olabilecek sevgiliye özel kol saati modelleri şimdi Hediye Sepeti'nde! İsim Tarih Yazılı Bayan Erkek Kol Saati bu modellerden sadece biri.

Aşkınızın sonsuzluğunu simgeleyecek bir hediye olarak en özel günlerinize anlam katacak İsim Tarih Yazılı Bayan Erkek Kol Saati, biricik aşkınızın çok beğeneceği bir armağan. Tamamen size özel hazırlanacak bu kol saatleri oldukça şık bir görünüme sahiptirler. Gün içerisinde tercih ettiğiniz her türlü kıyafet ile rahatlıkla uyum sağlayabilecek bu şık isimli kol saatlerini bileğinizden çıkarmak istemeyeceğinizden eminiz. Sevgiliniz için farklı fakat bir o kadarda anlamlı bir armağan olacağından emin olduğumuz İsim Tarih Yazılı Bayan Erkek Kol Saati, isminden de anlaşılacağı üzere isimleriniz ve çok özel bir tarihiniz ile sıradanlıktan çıkarılacaktır. Size özel tasarlanacak bu şık kol saatleri ile hem önem verdiğiniz tarihiniz ölümsüzleşecek hem de zamana aşkınızı katmış olacaksınız. Kız arkadaşınızın veya erkek arkadaşınızın da şaşkınlıkla karşılayacağı bu hediye onun şimdiye kadar aldığı en anlamlı hedyelerden biri olacak sadece aldığı an değil zamana baktığı her an onu mutlu edecektir.

İsimlerinizle ve çok özel bir tarihinizle hayat bulu, kısa bir mesajınız ile anlam kazanacak İsim Tarih Yazılı Bayan Erkek Kol Saati'ni sevgiliye özel gün hediyesi olarak hazırlatmak ve sitemizden satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken siparişinizi oluşturmak olacaktır. Hemen şimdi şipariş oluştur butonuna tıklayın, bu çok özel kol saatlerini hem siz hem de sevgiliniz için hazırlatın! Emin olun ki hediyeniz çok beğenilecek ve severek kullanılacaktır.

 

İsim Tarih Yazılı Bayan Erkek Kol Saati

Yorum Yaz

DİLEK S.
dün sipariş vermiştim bugün ürünlerim geldi çok güzel çok begendim teşekkür ederim
15.11.2016
süleyman k.
Hediye saat
Saatler beklediğimdende kaliteli ve güzel çıktı. HErkese tavsiye ederim. TEşekkürler hediye sepeti..
12.10.2016