İngilizce Öğretmenlerine Özel Hediye Renkli Kupa

Ürün Kodu : S-10716
29,90 TL

Çay ya da kahve içmeye bayılan bir ingilizce öğretmeniniz mi var? Ona bu öğretmenler gününde tatlı bir sürpriz yapıp İngilizce Öğretmenlerine Özel Hediye Renkli Kupa'yı armağan etmeye ne dersiniz?

Öğretmenler gününde alınabilecek hediyelerin belkide en keyiflisi olabilecek bu kupa bardak ile değerli öğretmeninizi mutlu etmek elinizde. İngilizceyi size en iyi şekilde öğretmeye çalışan öğretmeninizin büyük bir keyifle kullanacağı porselen kupa bardak sıradan öğretmenler günühediyelerinden ve klasik kupa bardaklardan çok farklı. Öğretmene hediye kupa bardağımızı diğerlerinden ayıran üzerindeki özelleştirmeleri ve ingilizce teması ile hazırlanmış figürler. İster bayan öğretmene hediye isterseniz de erkek öğretmene hediye olarak hazırlatabileceğiniz İngilizce Öğretmenlerine Özel Hediye Renkli Kupa'nın kırmızı, sarı, mavi ve siyah olmak üzere toplam 4 farklı renk alternatifi bulunmaktadır. Erkek öğretmeninize veya bayan öğretmeninize en uygun olan rengi seçebilir, onun için bu kupayı hazırlatabilirsiniz. İngilizce Öğretmenlerine Özel Hediye Renkli Kupa'nın bir diğer özelliği de üzerine yazılan isim ve soyisim ile kişiye özel öğretmenler günü hediyesine dönüştürülmesi. Kupa bardağımız üzerindeki isimle değerli bir hediyeye dönüştürüldüğünden el yapımı öğretmenler günü hediyesinden farkı kalmıyor. Hediyenizin değeri böylelikle artıyor, ömürlük bir hediye olarak öğretmeninizin keyifle kullanacağı ve her kullandığında sizi hatırlayacağı bir armağana dönüşüyor. Çok sevdiğiniz bir dersin çok sevdiğiniz öğretmeni tarafından böylesi güzel bir şekilde hatırlanmak istersiniz öyle değil mi?

Hediye Sepeti'nin öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan İngilizce Öğretmenlerine Özel Hediye Renkli Kupa'yı öğretmeninizin ismine özel hazırlatmak, 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri eşliğinde ona sunmak isterseniz tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi oluşturup bize iletmeniz. Acele edin ve bu renkli hediyeyi kaçırmayın!

 

İngilizce Öğretmenlerine Özel Hediye Renkli Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah

Yorum Yaz

Sevil A.
Hızlı teslimat kaliteli ürün çok teşekkür ediyorum
27.11.2016
seda a.
harika
gerçekten süper hızlı ve çok kaliteli harikasınız teşekkürler hediyesepeti:)
24.11.2016