İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet

Ürün Kodu : S-10381
59,90 TL

İlginç hediyeler kategorimize harika bir yenilik; İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet..

İlginç hediyeler kimin hoşuna gitmez ki.. Yüzlerde tebessüm oluşturacak, şaşkınlığa uğratacak, farklı bir his uyandıracak ilginç hediyeler sıradan hediyelere göre daha akılda kalıcı olduğundan daha çok tercih edilir. Hele ki karşınızdaki insan farklı hediyeler almaktan hoşlanıyorsa.. Sizin de çevrenizde farklılığı ile benimsediğiniz bir arkadaşınız/dostunuz vardır elbette ki. Sıradışı kişiliği ile bildiğiniz bu arakadaşınızı sıradışı hediyeniz ile şaşırtmak da sizin elinizde. İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet, bu amacınız için harika bir seçim olabilir. Keyifli bir hediye olarak ona sunacağınız bu ilginç hediyeyi dekoratif bir eşya olarak odasının en özel köşesine asacak mahkum iskeletin çıkardığı her ses ile keyif dolacaktır.

Sizde en yakın arkadaşınıza neşeli ve farklı bir hediye arıyorsanız İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet'i onun için hemen alın. Bu harika ürünü yalnızca arkadaşınız için değil kendiniz için de tercih edebilir, odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.

 

İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskeleti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kafesteki mahkum iskelet 3 adet AA pil ile çalışmaktadır
  • Önünden geçtiğiniz zaman gözlerindn kırmızı ışıklar yanmaya başlar ve İngilizce olarak "Get me out" diye bağırmaktadır.
  • 3 Yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
  • Ürün kendi özel kutusu içerisinde gönderilmekte olup, kutu ölçüleri: 29 x 23 11 cm'dir.
  • Mahkum İskelet sert plastikten üretilmiş olup dekoratif özellikte bir oyuncaktır.