Hoşgeldin Bebek İsim Yazılı Hediye Hamile Tişörtü

Ürün Kodu : S-10686
29,90 TL

Bebek bekleyen annelere hediye edebileceğiniz harika bir hediye önerimiz var! Anne adaylarının aklını başından alacak hamile tişört modelimiz; Hoşgeldin Bebek İsim Yazılı Hediye Hamile Tişörtü.

Üzerindeki sevimli baskısı ile dikkat çeken bu hamile tişörtü bebek bekleyen sevdiklerinizi mutlu etmenin en tatlı yolu. Hamilelikleri boyunca kullanacakları ve rahat kesimi sebebiyle üzerlerinden çıkarmak istemeyecekleri bu tişört sayesinde gün içerisinde rahat edecekler. Tişört modelimizin rahat ve şık kesimi ve aynı zamanda pamuklu dokusu anne adaylarımıza konfor olanağı sunarken üzerindeki baskı da şirin görünmelerini sağlayacaktır. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunan Hoşgeldin Bebek İsim Yazılı Hediye Hamile Tişörtü'nü istediğiniz kişi için istediğiniz renkte hazırlatmanız mümkün. Hamile tişörtü üzerine yaptığımız sevimli baskı bebeğin cinsiyetine göre farklılık gösterecektir. Kız bebekler için pembe renk detaylı uygulanırken erkek beğe özel olarak da mavi renkli detaylar kullanılacaktır. Ve yine tişört üzerine yazılacak bebek ismi bu tişörtün yalnızca anne adayına özel olmasını sağlayacaktır. Seçtiğiniz bu çok özel hediye ile bir ömür akıllarda olmayı garantilemek istiyorsanız tercih listenizin başına Hoşgeldin Bebek İsim Yazılı Hediye Hamile Tişörtü'nü kesinlikle eklemelisiniz.

Bebek bekleyen anne adaylarına sürpriz bir hediye olarak verebileceğiniz Hoşgeldin Bebek İsim Yazılı Hediye Hamile Tişörtü'nü kaçırmamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve Hediye Sepeti.com'dan bu tişörtü hazırlatıp satın alın.

 

Hoşgeldin Bebek İsim Yazılı Hediye Hamile Tişörtünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hamile Tişörtleri göbek bölgesi esnemesi için lastiklidir.
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.