0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comHer Zaman Haklı Olan Anneye Hediye Sepeti

Ürün Kodu : S-10208
59,90 TL

Annelerimiz, hep haklı ilk sevgilimiz, koruyucu meleğimiz.. Hep aklımızdan geçmiştir; yine haklı çıktı, nereden biliyor bu kadın diye. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız bu hediye size göre. :) Her Zaman Haklı Olan Anneye Hediye Sepeti..

Anneler gününe yaklaştığımız şu günlerde gücünüze güç katan, umudunuza umut katan biricik annenizi mutlu etme sırası sizde. Sizi en çok seven anneniz için ne yapsanız ne etseniz az kalacaktır. Sonsuz sevginizi hissettirecek, O’nun sevgisine şevkatine karşılık gelecek o değerli hediye için fazla zamanınızı harcamayın diye Hediye Sepeti anneye alınabilecek en güzel hediye seçeneklerini sizler için biraraya getirdi. Her Zaman Haklı Olan Anneye Hediye Sepeti de bu alternatiflerden bir tanesi.

Sıradışı ve sevgi dolu bir anneler günü hediyesi olabilecek bu sepet içerisindeki hediyeler, anneniz için sürpriz niteliğinde bir armağan olacak. Annenizi şaşırtacak ve gülümsetecek. Evde veya iş yerinde hediye sepeti içerisindeki espirili kupa ile çayını/kahvesini keyifle yudumlayacak, mis kokulu lavanta keselerini en özel yere yerleştirecek. Klasikleşmiş anneler günü hediyelerinin aksine böyle bir hediye tercih etmeniz annenizi fazlasyla mutlu edeceğinden eminiz.

 

Her Zaman Haklı Olan Anneye Hediye Sepeti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Bordo renkli içi saten dışı kadife el yapımı VIP hediye kutusu içinde; Mrs. Always Right baskılı porselen kupa bardakla , 2 adet ipek lavanta kesesi bulunuyor.
  • Kutu kırmızı tülle tüllenerek sunuluyor.
  • Annenize esprili ve VIP hediye sepeti. İçindekileri ve kutuyu severek yıllarca kullanacak.
  • İpek kese 8 cm, Kutu 20*12*10 cm
  • Bu ürünün kargoya verilme süresi 3 iş günüdür.