Hediyelik Köstekli Saat

Ürün Kodu : S-3243
89,90 TL

Biricik babanızı geçmişe götürecek anılarını canlandıracak özel bir hediye vermek ister misiniz? Köstekli saat dediğimizde gözümüzde canlanan dedelerimizin, babalarımızın cebinden sarkan bir görüntü oluşuyor. Kırmızı özel kadife kutusuyla sizlere gönderilen bu ürünü, ön kısmına istediğiniz kişinin ad soyadını yazdırabilirsiniz. Ad soyadın alt kısmına yine ad soyadın baş harfleri de işlenerek eşsiz bir köstekli saat elde edeceksiniz.

Babanızı çok özel hissettirecek bu saat onun yanından ayırmak istemeyeceği özel bir hediye olacak.

Hediyelik Köstekli Saat'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Saat 5 cm çapındadır.
  • Arka kısmında TCDD logosu ve tren kabartması bulunmaktadır.

Yorum Yaz

SALİM K.
Ürün beklediğimden daha da güzel geldi. Bilgilendirme son derece iyi.
15.12.2016
Gulsen O.
Yönlendirici
İlk kez bu siteden alışveriş yaptım ve yardım ve iletişim size güncel bilgi vermekte çok güzel ve uygun bir site çok menmun kaldım. Fakat Aras Kargo'nun sitesine girip takip numarasını yazdığım zaman pek bilgi verilmiyorum!! Hediyeyi aldığım arkadaşımdan öğrendim ki hediyesi ona iletildi. Fakat Hediye sepeti sitesine teşekkür ederim.
10.05.2016
fatma .
üründen ve hizmetinizden memnun kaldım teşekkürler.
07.01.2016
MELİSA M.
görünenden daha güzel emeği geçenlere teşekkürler...
12.11.2015
YUSUF B.
Çok teşekkürler.. Ürün fotoğraflarda gösterildiğinden daha güzel.
10.11.2015
Esma a.
Çok memnun kaldım göründüğü gibi hiçbir proglem yaşamadım 2gün içinde elim de oldu çok beğenil di hatta 3. Sparişimi birazdan vericem
11.02.2015
Müge .
Ürününüzü biraz özensiz buldum.Bu fiyata daha kaliteli bi ürün yapılabilirdi.Elime almamla birlikte zinciri yerinden çıktı.İsim yazısının da düz olması hoşuma gitmedi.İtalik olabilir el yazısı olabilir göze daha hoş görünecek bi yazı olabilirdi.
18.12.2014
Yasemin .
İlk defa sitenizden arkadaşıma hediye sipariş verdim.Ben görmedim fakat arkadaşım çok güzel bir hediye olduğunu ve çok memnun kaldığını belirtti.Bende bundan sonra sık sitenizi ziyaret edicem.Unutmadan bir günde yerine ulaşması süper.Çok teşekkürler...
29.08.2014