0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKlasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati

Ürün Kodu : S-10720
39,90 TL

Öğretmeniniz zamana her baktığında siz değerli öğrencisini hatırlasın!! Hediye Sepeti'nin öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati, 24 Kasım öğretmenler gününün anlamına anlam katacak bir hediye!

İster erkek öğretmene hediye isterseniz de bayan öğretmene hediye olarak tercih edebileceğiniz bu duvar saati şık görünümünün dışında öğretmenler günü ile hazırlanan teması ile de dikkat çekiyor. Öğretmenlerimizin sınıfta sıklıkla kullandıkları sözler ile detaylandırılıp sıradışı bir görünüme kavuşturulan duvar saati modelimiz öğretmeninizi şaşkınlığa uğratacak gibi. Şimdiye kadar böylesi farklı bir hediye almadığından Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati'nin kalıcılığı daim olacak, her fırsatta siz değerli öğrencisini ona hatırlatacak. Çok sevdiğiniz öğretmeniniz tarafından bir ömür sevgiyle hatırlanmak istersiniz öyle değil mi? Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati'nin bir diğer özelliği de üzerine yapılan özelleştirmeler. Cam duvar saatinin üzerine öğretmen sözlerinin dışında sevgili öğretmeninizin isim ve soyismi de basılıyor. Böylelikle kişiye özel bir öğretmenler günü hediyesine dönüşen duvar saati modelimiz öğretmeninizin kendini özel hissetmesine sebep oluyor. Ki onu özel hissettirmek size verdiği emekler dolayısıyla göreviniz sayılır. Özenle ve kalıcı bir şekilde hazırlanan Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati tıpkı el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi emek ve uğraş gerektiren bir hediye olduğundan değerinden asla bir şey kaybetmeyecek, hep çok özel bir yere sahip olacaktır. Öğretmeninizin evinin ya da sınıfının duvarını süsleyecek bu şık ve sıradışı duvar saatini onun ismine özel hazırlatmak için daha ne bekliyorsunuz ki?

24 Kasım öğretmenler günü mesajları arasından birini seçip hediye paketi üzerine ekleyip çok sevdiğiniz öğretmeninize sunabileceğiniz Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati'ni isme özel hazırlatmak isterseniz yapacağınız şey çok basit. Şöyle ki; hemen sitemizden özelleştirmeleri giriyorsunuz ve siparişinizi tamamlayıp bize iletiyorsunuz. Acele edin ve bu sürpriz hediyeyi kaçırmayın!

 

Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati