Hayat Ağacı Kolye

Ürün Kodu : S-7958
74,89 TL

Yeni bir hayatı, aile olmayı temsil eden hayat ağacı kolye modelleri sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel tasarıma sahiptir. Hayat ağacı yüzyıllardır köklü bir simge olarak tüm kültürlerde kendine yer edinen bir figürdür. Son donemde aksesuar ve takı dünyasında hayat ağacı kolye modelleri fırtınası esiyor. Bayanların dikkatini çeken ve zarif tasarımıyla şık ve kullanışlı bir aksesuar olan hayat ağacı kolyeleri aynı zamanda yaşam ağacı kolyesi olarak da biliniyor. Siz de biricik eşinize yıldönümünüzde ya da annenize anneler gününde renkli taşlara sahip gümüş hayat ağacı kolyeyi hediye edebilirsiniz. 

Takılar kadınların vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Kadınlara alınacak hediyelere göz attığınızda gözünüze mutlaka ışıltılı bir aksesuar takılır. Özel günlerin vazgeçilmez hediyelerinden birisini hayatınızdaki değer verdiğiniz kadına vermek istiyorsanız hayat ağacı kolye modelini en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

 

Hayat Ağacı Kolye'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir.
  • Değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.

Yorum Yaz

Furkan Y.
Zarif
Annemin doğum günü için seçmiş olduğum bu kolyenizi annem çok beğendi ve çok mutlu oldu. Çok teşekkür ediyorum Hediyesepeti. Emeğinize sağlık.
14.11.2016
Ufuk G.
teslimat istediğim zamanda gerçekleşti teşekkür ederim.
19.02.2016