0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comGökkuşağı Baloncuk Yapıcı

Ürün Kodu : S-7730
14,90 TL

Çocuklar dünyanın en masum, en saf, en temiz kalpli varlıkları… Onlar büyüklerinin yönlendirmeleri ve onları eğitme şekilleri ile farklılaşıp büyürler. Çocuklar eğlenmeli ve sık sık hayaller kurabilmelidir, bir çocuğun gelişimi en doğru bu şekilde olur. Çocuğun araştırması, eğlenmesi, hayaller kurması, düşünmesi engellenmemeli, aksine sürekli bir teşvik içinde olunmalıdır.

İşte sizlere çocukların hayallerine dokunacak hayal güçlerini arttıracak yaratıcı bir hediye: Gökkuşağı Baloncuk Yapıcı! Çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak, farklı keşiflere yönlendirecek bu hediye, ilginç doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Çocuğunuzu çok mutlu edecek bu hediye onun keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Çocuklarınızın sıradan oyuncaklarla, hiçbir farklı düşünceye sevk edilmeden vakit geçirmesini önlemek ve ona yaratıcılığına fayda sağlayabilecek bir oyuncak vermek istiyorsanız gökkuşağı baloncuk yapıcı onu etkileyecek bir hediye olacaktır. Gökkuşağı baloncuk yapıcı ile baloncuk çevrildikçe ortaya çıkan hoş görüntüyü izlemeye çocuklarınızla birlikte doyamayacaksınız. Kız veya erkek çocuğa hediye olarak alınabilecek gökkuşağı görünümünde baloncuklar yapan bu ürün muhteşem bir hediye olacaktır.

Öğrenci motivasyon hediyeleri arayışında olanlar için de keyifli vakit geçirmeyi sağlayacak gökkuşağı baloncuk yapıcı iyi bir tercih olacaktır.

Söz konusu çocuklarsa onları eğlendirmek ve etkilemek için muhakkak değişik hediye fikirleri değerlendirilerek tercih yapılmalıdır. Gökkuşağı baloncuk yapıcı bu fikirlerden biri olarak çocuklarınızın özel günlerinde, doğum günlerinde düzenlediğiniz partilere renk katacak eğlenceli bir ürün. Rengarenk balonlara sahip çocuklar birbirinden farklı figürler oluşturarak yaratıcılıklarını zorlayacaktır.

Çocuklarınızı büyüleyecek, mutlu edecek ve yaratıcılıklarına katkı sağlayacak en iyi hediyeler Hediye Sepeti farkıyla sizlerle buluşuyor!

Gökkuşağı Baloncuk Yapıcı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün plastik malzemeden üretilmiştir.
  • Ürün boyutu 12,5 cm'dir.