Gizli Bölmeli Kasa Duvar Saati

Ürün Kodu : S-10475
49,90 TL

Sıradan hediyeler vermekten sıkılanlar için harika bir alternatifimiz var! Tasarımı ile gören herkesi büyüleyen Gizli Bölmeli Kasa Duvar Saati..

Her evde bulunan ve standart tasarımlarda olan duvar saatlerine farklı bir boyut kazandıracak bu sıradışı duvar saati şimdiye kadar verdiğiniz en ilginç hediye olacak. Evlerin duvarlarında en özel yere sahip olacak Gizli Bölmeli Kasa Duvar Saati'nin iç bölmesinde gizli bir yere sahip olduğunu hediye edeceğiniz kişiden başka hiç kimse anlamayacak. Sıradışı bir hediye olarak vereceğiniz gizli bölmeli duvar saatinin iç kısmında bulunan 3 katlı rafa sevdikleriniz özel ve değerli eşyalarını gizleyebilecekler. Böylelikle saklamak istedikleri özel eşyaları Gizli Bölmeli Kasa Duvar Saati ile güvende olacak ve yerini asla değiştirmeyecek. Sıkıcı bir hediyenin aksine böylesi farklı ve kullanışlı bir armağan tercih etmeniz eminiz ki onları keyiflendirecek ve verdiğiniz değeri net olarak anlamlarını sağlayacaktır.

Arkadaşa sıradışı bir doğum günü hediyesi olarak veya diğer sevdiklerinize ilginç ev hediyesi olarak verebileceğiniz Gizli Bölmeli Kasa Duvar Saati'ni satın almak için geç kalmayın! Hemen sitemizden siparişinizi tamamlayın, ister sevdikleriniz için isterseniz de kendiniz için hemen satın alın.

 

Gizli Bölmeli Kasa Duvar Saatini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 25 cm çapında saat
  • 1 adet AAA kalem pille çalışır
  • İç kasa üç raftan oluşmaktadır.
  • Kasa derinliği 5 cm dir.