Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tişört

Ürün Kodu : S-10394
29,90 TL

Gelmiş geçmiş en iyi filmlerden biri olan Son Samurai'ı gitaristlere özel olacak şekilde uyarlayalım dedik ve ortaya muhteşem bir tasarım çıkardık; Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tişört.

Dövüş sanatında usta bir kişilik olarak bilinen Samurai'lerden esinlerenerek hazırladığımız bu baskı gitar çalmakta ustalaşmış kililer için inanılmaz bir hediye. Farklı tasarımıyla gitar severleri kendine hayran bırakacak tişörtümüzün tüm yaz boyunca üstlerinden çıkmayacağı kesin. Gitarına bağlılığı ile bildiğiniz arkadaşınız için şimdiye kadar almadığı muhteşem bir hediye olabilecek Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tişört ile yıllarca akıllardan çıkmayacak bir hediye tercihinde bulunacaksınız. Gitarını büyük bir ustalıkla çalan dostunuz bu tişörtü güzel bir anı olarak hep saklayacaktır

Bay ya da bayan arkadaşa hediye olarak hazırlatabileceğiniz Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tişört'ü satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki? Kim için hazırlatmak istiyorsanız onun ismini bize iletin, bizde bu tasarım tişörtü arkadaşınızın ismine özel uyarlayalım.

 

Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tişört