0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comGaziantep Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10749
29,90 TL

Birbirinden güzel yerleri, sayısız tarihi eserleri, doyumsuz lezzetleri ile güzel ülkemizin enfes şehirlerinden Gaziantep'e özel muhteşem bir ürün oluşturduk; Gaziantep Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört.

Baklavası ve yemekleri ile ünlü şehrimizin Gaziantep'in sıcak insanlarından birine denk geldiyseniz çok şanslısınız demektir. Samimiyeti, içtenliği ve canayakınlığı ile sizi kendine bağlayan Gaziantepli arkadaşınıza küçük bir jest olsun diye ona Gaziantep Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört'ü armağan edebilirsiniz. Memleketinin güzellikleri ile detaylandırılıp hazır hale getirilen bu tişört modeli eminiz ki onu çok mutlu edecek ve onurlandıracaktır. Memleketine özel olarak hazırlanmış bu tişörtü büyük bir keyifle dilediği her yerde giyecek, Gaziantep'e olan sevgisini gören herkese rahatlıkla ifade edebilecektir. Her giydiğinde siz değerli arkadaşını sevgiyle anacak, hediyenizi bir ömür anı olarak saklayacaktır. Gaziantepli artkadaşa hediye edilebilecek Gaziantep Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört'ü erkeğe hediye ya da bayana hediye olarak tercih etmeniz mümkün. Unutulmayacak hediyelerden biri olacak bu tişört modeli ile bir ömür akılda kalmayı da garantileceksiniz.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunan Gaziantep Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört'üanlamlı hediyelerden biri olarak sitemizden satın almak istiyorsanız hemen özelleştirmelerinizi tamamlayıp bize iletin. Hediye Sepeti.com'un birbirinden özel diğer hediye alternatiflerini de incelemeden geçmeyin.

 

Gaziantep Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.