Fotoğrafçılara Özel Renkli Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-10777
29,90 TL

Hayatın her güzelliğini fotoğraflamayı kendine meslek edinen fotoğrafçılarımıza özel olarak tasarladığımız Fotoğrafçılara Özel Renkli Kahve Kupası mesleğe yönelik hediye olarak sitemizdeki yerini aldı.

Farklı renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçip ister erkeğe hediye olarak isterseniz de bayana hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu kupa bardak modeli benzerlerinden oldukça farklı. Üzerindeki figürler ile sıradanlıktan çıkarılıp mesleğe yönelik bir hediyeye dönüştürülen bu kupa bardak bir fotoğrafçıya alınabilecek en güzel hediye. Ve yine kupa bardak modeli üzerine yazılan isim ve soyisim bu ürünü kişiye özel kupaya dönüştürüyor. Bu özelleştirme sıcak baskı tekniği ile yapıldığından kalıcılığından asla bir şey kaybetmiyor. Fotoğrafçı sevdiklerinizin çay/kahve saatlerine renk katacak Fotoğrafçılara Özel Renkli Kahve Kupası istenirse çalışma maslarında kalemlik olarak da kullanılabilir. İsme özel hediyeler arasındaki yerini alan bu renkli tasarım kupa bardak modelini ister fotoğrafçı arkadaşa doğum günü hediyesi olarak veya sevgiliye anlamlı doğum günü hediyelerinden biri olarak tercih edebilirsiniz. Sevdikleriniz için sürpriz bir hediye olabilecek bu kupa bardak modeli ile daima akıllarda olacağınızın garantisine verebiliriz. Çünkü fotoğrafçı arkadaşınız veya sevgiliniz çay ya da kahve içmek istediği vakit bu kupa bardağa koşacak gün içerisinde ismine özel hazırlanan Fotoğrafçılara Özel Renkli Kahve Kupası'nı elinden düşürmek istemeyecek. Bu denli güzel bir şekilde hatırlanmak istersiniz öyle değil mi?

Hem mesleğe hem de kişiye özel bir hediye olabilecek Fotoğrafçılara Özel Renkli Kahve Kupası'nı fotoğrafçılık mesleği ile uğraşan sevgilinize veya en yakın arkadaşınıza sürpriz bir hediye olarak vermek isterseniz hemen sitemizden özelleştirmelerinizi tamamlayın ve siparişinizi bize iletin. Fotoğrafçı sevdiklerinize isimlerine özel hazırlanmış anlamlı bir hediye verin. Fotoğrafçılara Özel Renkli Kahve Kupası'nı bir fotoğrafçı olarak dilerseniz kendi isminize özel olarak da hazırlatabilirsiniz.

 

Fotoğrafçılara Özel Renkli Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah