0212 985 02 55destek@hediyesepeti.com



Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba

Ürün Kodu : S-10507
54,90 TL

Ev hediyesi seçiminde kararsızlık yaşayanlara Hediye Sepeti'nin müthiş bir önerisi var! Tasarımıyla göz dolduran şık bir hediye alternatifi; Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba.

Yeni bir ev alan veya evini yenileyen birine hoş ve kullanışlı bir ev hediyesi vermek geleneklerimiz arasındadır. Kişiye ve zevke göre değişkenlik gösterecek bu hediyeye kolay ulaşamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Hediye Sepeti olarak en güzel ev hediyelerini tasarlayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz şık ev hediyelerden biri olabilecek Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba da bunlardan sadece biri. Antika görünümü ve fark yaratan detayları ile dekorasyonlara renk katacak bu biblo sayesinde daima akıllarda olabileceksiniz. Evini yeni kuran sevdikleriniz bu şık ürünü salonlarının veya odalarının baş köşesine yerleştirecekler, her baktıklarında ise sizi sevgiyle anacaklardır.

Güzel anılara şahitlik yapan fotoğraflardan birini koyabileceğiniz bir çerçevesi ve bozuk para biriktirilebilecek kumbara bölmesi ile dikkatleri üzerine toplayan Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba'yı en sevdiklerinize kalıcı ve şık bir ev hediyesi olarak verebilirsiniz. Dilerseniz kendi eviniz için de satın almanız mümkün.

 

Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba

Yorum Yaz

ÖZBAY T.
Gayet basarili
Hem hizli hem pratik tesekkurler
15.11.2016