0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comFigürlü Ve İsimli Mouse Pad

Ürün Kodu : S-10141
24,90 TL

Doğum gününde erkek arkadaşınıza etkileyici bir hediye arıyorsanız çok fazla zaman harcamanıza, orda burda gezinmenize gerek yok! En güzel en etkileyici sevgiliye hediye seçeneklerini sizlere sunan Hediye Sepeti, en doğru hediyeyi seçmenizde etkili olacaktır. Figürlü Ve İsimli Mouse Pad de bu özel hediyelerden bir tanesi.. Romantik bir çift figürü ve kalplerle süslü bir ağaç ile detaylandırılan bu mouse pad sevgiliniz için hem romantik hem de kullanışlı bir hediye olacak. İsimlerinizle anlam bulacak Figürlü Ve İsimli Mouse Pad, kalıcılığını yıllarca koruyacak. Sevgilinizin ister evinde ister ofisinde keyifle kullanacağı bu çok özel hediyeniz aşkınızın pekişmesinde de rol oynayacak.

Sevgiliye alınabilecek yüzlerce hediye seçeneği varken ona böylesine özel ve kalıcı bir hediye vermek eminiz ki hem sizi hem de onu çok mutlu edecektir. Sürpriz niteliğindeki bu doğum günü hediyesini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Figürlü Ve İsimli Mouse Pad'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 20 x 20 ölçülerinde.
  • Çıkmayan Kaliteli Baskı.

Yorum Yaz

Deniz D.
Siparişim tamamlanamadı!
Sipariş verdiğim hediyeyi anlaşma yaptığınız kargo şirketi iş saatleri içinde günlerce ulaştıramadı ve şubede bekletiliyor dendi. Arayıp müşteri hizmetlerinizden yardım istediğimde dilerseniz arkadaşınızı biz arayıp kargoyu teslim almasını söyleyelim gibi saçma sapan bir geçiştirmeye maruz kaldım! Yapacakları başka bir şey olmadığını söyleyerek beni sözde sürpriz yapmak istediğim arkadaşımı arayıp paketini al demek zorunda bırakarak rezil ettiler. Bir daha kesinlikle bu siteden alışveriş yapmam. İlkti ve son olacak! Ayrıca müşteri hizmetleriniz korkunç!
03.10.2016