0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comFatih Sultan Mehmet Tuğralı Termos

Ürün Kodu : S-10460
39,90 TL

Osmanlı Dönemi’nden esintiler taşıyan ürünleri kullanmaktan keyif alan sevdiklerinize harika bir sürpriz yapın ve onlara isimlerine özel tasarlanacak Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Termos’uarmağan edin!

Gününün çoğunu evde veya çalışma ortamı olan ofislerde geçer. Güne başlamak adına ve daha verimli bir gün geçirmek adına sıcak kahveler ya da çaylar alınır. Çayının veya kahvesinin çabuk soğumasından şikayetçi olanların imdadına koşacak Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Termos tasarımı ve kullanışlı yapısı ile oldukça hoş. Güne çayı veya kahvesi olmadan başlayamayanların çok seveceğini düşündüğümüz bu termos içerisindeki içecekler aynı sıcaklığı ile uzun bir süre kalacak, yudumlanmak istendiğinde sıcacık ve tazecik bir şekilde içilebilecek. Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Termos içerisine yalnızca sıcak içecekleri değil aynı zamanda soğuk içecekleri de koymak mümkün. Soğuk içeceklerin soğukluğu da yine aynı şekilde korunacak ve içilmek istendiğinde buz gibi yudumlanacaktır. Tuğra desenli termosun kişiye özel tasarımı da hediye edeceğiniz kişileri özel hissettirmek için birebir. Üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenecek isim soyisim sayesinde eşsiz bir görünüme kavuşan Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Termos anlamlı ve kalıcı bir armağana dönüşeceğinden ilk günki heyecanını daima koruyacak ve hep sevilerek kullanılacaktır.

Tuğra desenini seven tüm sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak isimlerine özel olarak hazırlatabileceğiniz Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Termos ile en doğru hediye seçiminde bulunacağınızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Fatih Sultan Mehmet tuğrasını beğenen biri olarak kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz.

 

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Termosu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 500ml kapasiteye sahiptir.
  • İçi ve dışı paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Sıcak ya da soğuk olarak saatlerce muhafaza eden iç kaplamaya sahiptir.